dodano: 2019-10-09 12:00:09
PCNSHPS3XBOX

Call of Juarez: Gunslinger pojawił się w bazie ESRB na Switcha

Autor: nocarz
Call of Juarez: Gunslinger pojawił się w bazie ESRB na Switcha
0

Call of Juarez: Gunslinger pojawił się w bazie ESRB w wersji na NIntendo Switch.
 
Polska produkcja westernowa Call of Juarez: Gunslinger został wydany w 2013 roku na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Niedawno pojawił się wpis na oficjalnej stronie Entertainment Software Rating Board według, którego użytkownicy Nintendo Switch mogą spodziewać się jej wydania w najbliższym czasie.
 
Seria Call of Juarez to było spełnienie marzeń wielu rodzimych graczy, a przynajmniej użytkowników komputerów, która wypełniała lukę jaką stworzyło Red Dead Revolver oraz późniejsze Red Dead Redemption. Pierwsza odsłona Call of Juarez zachwycała choć miała sporo niedociągnięć i troszkę odstawała od gry Rockstar San Diego ale jednak gdzieś istniała świadomość, że to nasz rodzimy produkt, który jak na pierwszy raz wyszedł świetnie. Według niektórych graczy Call of Juarez był nawet lepszy.
 
Pierwsza odsłona cyklu miała swoją premierę w 2006 roku na komputerach osobistych PC, a rok później na konsoli Xbox 360. Kolejna odsłona Call of Juarez: Więzy Krwi zadebiutowała w 2009 roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Dwa lata później pojawiło się Call of Juarez: The Cartel, którego akcję przeniesiono z Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych.
 
Ostania część Call of Juarez: Gunslinger wydany został w 2013 roku, a platformami docelowymi były jak w poprzedniej odsłonie komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Ta ostatnia odsłona cyklu wnosiła sporo świeżości do serii i prawdopodobnie była jedną z najlepszych części. W ramach oczekiwania na wydanie edycji na konsolę Nintendo Switch możecie się także zapoznać z naszą recenzją Call of Juarez: Gunslinger.
 
call of juarez nintendo

źródło: ESRB

Komentarze (0):
Reklama
Reklama