dodano: 2020-11-18 20:05:01

Call of the Sea, prequel opowieści część czwarta, a także data premiery oraz nowy zwiastun. Dziś list od Norah do Harry'ego

Call of the Sea, prequel opowieści część czwarta, a także data premiery oraz nowy zwiastun. Dziś list od Norah do Harry'ego
14°
0

Call of the Sea, prequel opowieści część czwarta. Poznaliśmy także datę premiery gry, grudniową oraz nowy zwiastun. Dziś list od Norah do Harry'ego. 
 
Dziś oprócz kolejnego odcinka prequelu opowieści Call of the Sea niezależnego studia Out of the Blue, wydanej przez Raw Fury, mamy dla Was także informację o dacie jej premiery.
 
Przeczytaj również: Call of the Sea, prequel opowieści część trzecia. Tym razem w formie rozmowy międzymiastowej z Bostonu, Noah i Harry'ego
 
Gra w wersji na komputery osobiste PC - Steam oraz GOG.com oraz na konsole, swój debiut będzie mieć już w nadchodzącym miesiącu, bowiem już 8 grudnia. Oprócz daty jej wydanie Raw Fury podzieliło się z graczami kolejną częścią prequelu Call of the Sea, która jest nie tylko formą rozbudowania warstwy fabularnej, ale i elementem podpowiedzi. Tym razem ponownie zagłębiamy się w korespondencję listową, od Norah do Harry'ego. 
 
Od Norah: Boston
 
20 lipca 1933
 
Drogi Harry:
 
Wciąż czuję się naprawdę źle z powodu tego, przez co musiałaś przejść z rodzicami. Wiesz, że nigdy nie wtrącałam się w spory między tobą a nimi, głównie dlatego, że wiesz, że wolę milczeć, jeśli nie mam o kimś nic miłego do powiedzenia. Wiem, że nigdy nie zaakceptują tego, że poślubiłeś dziewczynę z klasy średniej i prawie się do tego przyzwyczaiłam. To, do czego nigdy nie będę przyzwyczajona, to to, że nie dbają o dobro swojego syna.
 
Zawsze mówisz, że głównym powodem, dla którego nie chcesz mieć dzieci, jest to, że myślałeś, że będziesz okropnym ojcem, takim jak twój. Ale powiem ci coś, Harry: w niczym nie przypominasz Johna Washington Everharta. Ani trochę. A jeśli poczuje się lepiej, myślę, że byłbyś wspaniałym ojcem. (Nie panikuj, nie zmieniłam zdania co do posiadania dzieci, wciąż boję się przekazać tę chorobę moim dzieciom). 
 
W każdym razie, przejdźmy dalej, kochanie.
 
Więc dziennikarz jest kobietą? Co za niespodzianka! Nie wiem dlaczego, ale kiedy wspomniałeś, że dziennikarka chce się z tobą spotkać, od razu założyłam, że jest mężczyzną. Myślę, że tak właśnie działa społeczeństwo. Pamiętasz, że w twojej klasie prawa były tylko cztery dziewczyny? W sztuce było trochę więcej kobiet, ale większość studentów Uniwersytetu Bostońskiego to mężczyźni. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że pewnego dnia to się zmieni i nie będzie dla nas dziwne, że kobiety mogą robić tyle istotnych rzeczy, co mężczyźni. 
 
Ciekawe, skąd wiedziała, że ​​wróciłeś do miasta. Myślę, że powrót członka rodziny Everhartów do Bostonu musi być gorącą wiadomością nie tylko dla wyższych sfer miasta, ale także dla całej prasy plotkarskiej. Ale mówisz, że nie przepada za plotkami, prawda? Jest dziennikarką śledczą w Boston Herald. I nie tylko wiedziała o diademie z Newburyport, ale ukryła go, kiedy wystawa przybyła do Bostonu? Co za zbieg okoliczności! Nigdy jednak nie słyszałam o tych innych wiadomościach, o których ci wspomniała. Chyba pamiętałabym, że czytałem coś o zamieszkach w Innsmouth kilka lat temu, ale ... FBI napadło na wioskę rybacką? To brzmi dla mnie jak nowina z tabloidów, Harry!
 
W każdym razie zdecydowanie wygląda na zaradną. I kto wie? Może pieniądze, których nie chcieli ci dać twoi rodzice, można zdobyć dzięki społeczeństwu, o którym ona mówi. A jeśli to nie zadziała, jestem pewien, że będzie inny sposób. 
 
Zawsze jest sposób, stary przyjacielu.
 
Z miłością, 
Norah
 
PS: Pionkiem do królewskiej wieży 5, mat w jednym ruchu.
 
Call of the Sea zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Xbox One X  8 grudnia 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama