dodano: 2020-02-21 20:00:02
PC

Camera Anima, wizualna powieść z dreszczykiem liczy na wsparcie

Autor: agusia16
Camera Anima, wizualna powieść z dreszczykiem liczy na wsparcie
13°
0

Camera Anima to ręcznie rysowane połączenie klasycznej przygodówki z klimatem visual novel i horroru. Gra EXPresso Mutt na Kickstarterze i z wersją demo.
 
Wizualną powieść, przygodową rozgrywkę w klasycznej formie, w stylu "wskaż i kliknij" z domieszką mrocznego horroru z morderstwami w tle, inspirowanymi historią Kuby Rozpruwacza zaproponują graczom twórcy ze studia EXPresso Mutt w przygodówce zatytułowanej: Camera Anima. Gra ma swoją kampanią finansową na Kickstarterze. Możecie także sprawdzić fragment gry, w wersji demonstracyjnej
 
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik, solucja
 
W grze przenosimy się na pływającą wyspę Awyr. Żyją tu ludzie, których status społeczny zależy od maski, lub "twarze", których używają. Choć ludzkie postawy z czasem zaczynają się zmieniać, po mieście krążą plotki, że ten, kto w nocy wędruje po ulicach bez "twarzy" staje się ofiarą Artysty, układającego zwłoki w artystycznej wizji. Ludzie określają go jako seryjnego mordercę, nazywając go Rzemieślnikiem, których od dziesięciu już lat prześladuje społeczność pływającej wyspy Awyr.
 
Camera Anima opowiada historię bliźniaczych sióstr, pozwalając wcielić się w jedną z nich. W grze przejmujemy rolę nad Essie Flaversham, która ściga Artystę, próbując uratować swoją siostrę, Giselle. Kobieta ma nadzieję, że zdoła go przechytrzyć, ocalić ukochaną osobę i przy okazji odkryć prawdę skrywaną od dziesięcioleci.  
 
Przygodówka oferuje klasyczne rozwiązanie, typu - eksploracja, zbieranie wskazówek, przedmiotów, rozmowy i rozwiązywanie łamigłówek i logicznych zagadek, przekazując je w pięknie tworzonym, ręcznie rysowanym środowisku graficznym. Grę można przejść na różne sposoby, kończąc ją dobrymi, ale także aż trzema złymi zakończeniami. Rozgrywce towarzysza oryginalna ścieżka dźwiękowa. 
 
Camera Anima swoją premierę w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux na Steam będzie mieć w 2021 roku. 
 
Wesprzyj projekt na Kickstarterze -pobierz wersję demonstracyjną
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama