dodano: 2021-08-04 10:10:01

Carmageddon i Wreckfest razem, Hunter’s Arena: Legends zaliczyło premierę, World War Z: Aftermath w pudle! - Krótkie Info

Autor: AnoX
Gra:
Carmageddon i Wreckfest razem, Hunter’s Arena: Legends zaliczyło premierę, World War Z: Aftermath w pudle! - Krótkie Info
12°
0

Carmageddon i Wreckfest razem, Hunter’s Arena: Legends zaliczyło premierę, World War Z: Aftermath w pudełku. Więcej w Krótkie Info!

Bugbear oraz THQ Nordic poinformowały, że dojdzie do wielkiego spotkania marek Wreckfest oraz Carmageddon, w wyniku czego w pierwszym tytule pojawi się niezwykła zawartość oraz tryb zabawy.

 

Hunter’s Arena: Legends zadebiutowało w pełnej wersji na komputerach osobistych (Steam) oraz na PlayStation 4 i PlayStation 5, od startu będąc dostępnym bez dodatkowych opłat w abonamencie PlayStation Plus.

 

Sąsiedzi z piekła rodem oficjalnie zagościli na urządzeniach mobilnych w sklepach Google Play, App Store oraz Galaxy Store. To wielki powrót znanej, komediowej marki.

 

Zapoznaj się również z: Take-Two ma 2 mocne gry w portfolio. Gigant przesunął ich premierę celem ich doszlifowania!

 

World War Z: Aftermath doczeka się wersji pudełkowej, która dostępna będzie jeszcze jesienią na Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4.

 

Rocket Rumble zagościło we Wczesnym Dostępie na Steam, gdzie gracze mogą wskoczyć w nietypową rolę jednego ze zwierzęcych superbohaterów!

 

Farming Simulator League ma oficjalnie powrócić ze stacjonarnymi turniejami, pośród których pierwszy odbędzie się w terminie 14 - 15 sierpnia.

 

Przeczytaj też: inXile Entertainment podobno pracuje nad nowym steampunkowym RPG-iem!

 

Truck Dirver doczeka się 14 września premiery nowego rozszerzenia znanego jako Heading North, skupiającego się na wyjeździe na północ Stanów Zjednoczonych.

 

Starmancer trafi już jutro do Game Passa, w związku z czym bez dodatkowych opłat będzie się można zapoznać z najnowszą grą Chuckefish w ramach odpowiednika Wczesnego Dostępu.

 

WitchSpring3 Re:Fine - The Story of Eirudy doczeka się wersji cyfrowej oraz pudełkowej, która zagości na Nintendo Switch już 13 września bieżącego roku.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama