dodano: 2020-07-22 21:05:01
PCNSHXBOX

Carrion dziś ze zwiastunem oraz jutro z premierą! Jak prezentuje się animacja zbliżającego się odwróconego horroru?

Autor: AnoX
Gra: Carrion
Carrion dziś ze zwiastunem oraz jutro z premierą! Jak prezentuje się animacja zbliżającego się odwróconego horroru?
10°
1

Carrion, najnowsza gra Phobia Game Studio i Devolver Digital, jutro debiutuje, dziś możemy zobaczyć efektowny zwiastun premierowy w postaci animacji. Czas odwrócić horror na naszą stronę!
 
Rodzime studio oraz jeden z największych wydawców mających w swoim portfolio ostatnio chociażby My Friend Pedro, zaprezentowały efektowną, stylizowaną na dawne filmy grozy animację, będącą zwiastunem premierowym gry Carrion.
 
Rocket League przejdzie prawdziwą rewolucję! Gra stanie się darmowa w ramach free-to-play oraz trafi tylko na Epic Games Store!
 
Niezależny tytuł umożliwia nam możliwość wcielenia się w przerażającego potwora, który wydostaje się z laboratorium, siejąc śmierć, zniszczenie oraz strach w oczach wielu ludzi.
 
Rzecz jasna ludzki gatunek, jakby na niego przystało, nie podda się łatwo, jednocześnie stając do walki, wykorzystując do tego także potężne roboty oraz liczny sprzęt bojowy.
 
Niedawno mogliście na naszych łamach zapoznać się z naszymi krótkimi wrażeniami z demo Carrion, prezentujące spory fragment rozgrywki z horroru i jego podstaw.
 
Carrion ma zaliczyć debiut jutro, tj. 23 lipca 2020 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, a także na Xbox One. Gra dostępna będzie w abonamencie Xbox Game Pass.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2020-07-23 15:05:56

Demo wymiata!

Reklama
Reklama