dodano: 2020-09-12 18:00:01
PCNSHPS4XBOX

Carto, przygodowa gra niezależna opierająca się na nietypowej mechanice zadebiutuje w nadchodzącym miesiącu

Gra: Carto
Carto, przygodowa gra niezależna opierająca się na nietypowej mechanice zadebiutuje w nadchodzącym miesiącu
23°
0

Carto, przygodowa gra niezależna studia Sunhead Games. opierająca się na nietypowej mechanice zadebiutuje w nadchodzącym miesiącu, na Steam i konsolach.
 
W nadchodzącym miesiącu swoją premierę będzie mieć gra zarówno przygodowa, jak i logiczna, opierająca się na nietypowej mechanice, stworzona przez niezależne studio Sunhead Games o niezwykle krótkim tytule Carto. 
 
Zapoznaj się także z: Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik, solucja
 
Carto to przygodówka logiczna, w której wcielamy się w młodą dziewczynę, która podróżuje po nietypowym świecie, składającym się z puzzli, napędzana mechaniką w unikalnej formie.
 
Zadaniem dziewczyny jest jest odkrywanie tajemniczej krainy, którą zamieszkują równie tajemnicze, a nawet dziwaczne, acz ciekawe postaci. Carto, bo tam na imię nasza protagonistka, ma za zadanie poznać to miejsce i wiedziona pomysłowością i zaangażowaniem gracza, dogłębnie ją zwiedzić, poznać a także zawrzeć nowe, intrygujące ją przyjaźnie. 
 
Rozgrywka w Carto polega na manewrowaniu kawałkami mapy i obserwowaniu jak dzięki temu zmienia się otoczenie w tej urokliwej krainie. W grze stworzonej w ręcznie rysowanej grafice, czekają na nas zagadki środowiskowe. Razem z Carto wędrujemy przez różne biomy, z których każda ma swoje własny charakter, kulturę i unikalną mechanikę. 
 
Gra dostępna na Steam w wersji na PC, konsolach PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch 27 października. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama