15°
0
dodano: 2020-11-20 21:00:01

Chcecie zostać wielką gwiazdą? Celebrity Life pomoże nam zrobić pierwszy krok ku wielkiej karierze!

Autor: AnoX
Celebrity Life to nowa propozycja wewnętrznego studia Gaming Factory S.A., mająca zapewnić graczom symulator stawania się wielką,. popularną gwiazdą.
 
Gaming Factory oficjalnie zapowiedziało swój kolejny projekt, który skoncentrowany jest na zagwarantowaniu graczom niezwykłego tytułu umożliwiającego graczu wcieleniu się w osobę, która stanie się celebrytą.
 
Zapoznaj się także zCyberpunkowa przygodówka ENCODYA ze styczniową datą premiery i nowym zwiastunem prezentującym fragment rozgrywki
 
Koncerty, występy, wywiady w telewizji, prestiżowe gale oraz wydarzenia to jedynie początek atrakcji, które czekać na nas będą w nadchodzącej propozycji, która w szeroki sposób podchodzi do tematu.
 
Luksusy oraz blask reflektorów to codzienność, którą będziemy odkrywać w tym wyjątkowym tytule stawiającym na szereg rozwiązań z kilku gatunków, szereg ścieżek kariery, możliwość zaprojektowania wyjątkowe wnętrza oraz zagrania, które sprawią, że nasi rywale staną się ofiarami sabotażu.
 
Celebrity Life ma zadebiutować w 2022 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch oraz konsolach Xbox i PlayStation.
 
Karta na Steam
 
Gaming Factory S.A. jest już obecne na parkietach Giełdy Papierów Wartościowych.
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama