dodano: 2019-12-23 07:05:12
PC

Chernobylite z aktualizacją wprowadzającą Czerwony Las i...

Autor: AnoX
Chernobylite z aktualizacją wprowadzającą Czerwony Las i...
39°
0

Polska gra Chernobylite doczekała się ostatnio dużej aktualizacji, w której Farm 51 wprowadziło obszar Czerwonego Lasu, swobodną rozgrywkę i przechowalnie.
 
W ramach bardzo dużej aktualizacji możemy liczyć na szereg atrakcji, dzięki której będziemy mogli nie tylko zwiedzić wyjątkowy obszar Czerwonego Lasu z radioaktywnym borem, ale także wprowadzono zmiany w naszej bazie. Od teraz możemy spokojnie składować łup oraz ręcznie zmodyfikować broń, co powinno umilić nam kolejne wyprawy.
 
Ponadto od teraz możemy sprawdzić także Tryb Swobodnej rozgrywki za sprawą którego wybieramy dowolną miejscówkę, preferowaną pogodę oraz misje i przenosimy ię na miejsca, przy wcześniej decydując o chęci posiada losowych aktywności czy umiejętności i wyposażenia.
 
PGA 2019 - Chernobylite to gra o wielu interesujących twarzach
 
Wiele osób bez wątpienia doceni także efekt prac nad optymalizacją, w efekcie czego powinniście dostrzec wyraźny skok wydajności oraz zwiększenie się stabilności działania rozgrywki.
 
Jeżeli wciąż jesteście zainteresowani tym tytułem to jest to dobry czas, aby móc skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki czemu do 2 stycznia 2020 roku będziemy mogli nabyć Chernobylite za niecałe 70 złotych.
 
Chernobylite jest obecnie możliwe do samodzielnego sprawdzenia w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama