dodano: 2019-10-26 06:05:09
PC

Chernobylite z celami na najbliższe miesiące i angielski dubbing

Autor: AnoX
Chernobylite z celami na najbliższe miesiące i angielski dubbing
34°
0

Chernobylite polskiego studia The Farm 51 doczekało się opublikowania mapy celów na najbliższe miesiące, która prezentuje nam harmonogram nowości do gry.
 
Rodzima ekipa opublikowała zupełnie nową grafikę prezentującą główne cele na najbliższe miesiące, a nawet przeszło rok obecności gry w fazie Wczesnego Dostępu. Plany obejmują obecnie okres do zimy na przełomie 2020 i 2021 roku, zatem fani mogą liczyć regularnie co kilka miesięcy na nowe atrakcje.
 
Chernobylite-mapa-celow-eaa
 
Przy okazji opublikowano także zupełnie nowy zwiastun, który w zabawny sposób prezentuje nam różnice pomiędzy rozgrywką i realnymi miejscami w Czarnobylu... których aż tak wiele nie ma ;)

W każdym bądź razie twórcy zdecydowali się także przygotować specjalny konkurs, w ramach którego po zrobieniu najbardziej efektownego zdjęcia z gry (screenshot) i wysłania go na kanał Discord gry. Samodzielnie można wstawić maksymalnie do 5 obrazków mogących być brane pod uwagę, lecz musimy je wrzucić do 31 października 2019 roku przed północą. 
 
Acer ConceptD CP3271 i ConceptD CP7271KP w przyszłym roku zachwycą?
 
Co można wygrać? Otóż twórcy zapraszają do wspólnego wyjazdu fotograficznego właśnie do Czarnobyla, przy czym musimy mieć skończone 18 lat, musimy posiadać międzynarodowy paszport oraz konieczne jest samodzielne dotarcie do Gliwic lub Kijowa. Po spełnieniu tych wymagań resztą zajmie się studio. Wyjazd zorganizowany zostanie w terminie maksymalnie do 12 miesięcy (dokładny termin do uzgodnienia).
 
Chernobylite jest obecnie dostępne na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu na Steam.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: chernobylite,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama