dodano: 2020-05-26 00:15:02
PC

Chernobylite już z obszarem Prypeci, zawartość w 50% skończona, a The Farm 51 rozszerza współpracę z AMD!

Autor: AnoX
Chernobylite już z obszarem Prypeci, zawartość w 50% skończona, a The Farm 51 rozszerza współpracę z AMD!
40°
0

Polskie studio The Farm 51 zaprasza nas do Prypeci w swojej grze survival horror - Chernobylite, co może odbyć się przyjemniej dzięki współpracy z AMD. 
 
Długo wyczekiwany obszar w końcu zagościł w rozgrywce, dzięki czemu możemy poznać nową wizję Prypeci wraz z jej niespotykanie mocno kojarzonym Diabelskim Młynem, Pałacem Kultury “Energetyk” oraz hotelem “Polesie”. Ponadto twórcy zabierając nas do tajemniczej wojskowej placówki, gdzie prowadzono tajemniczy badania....
 
PGA 2019 - Chernobylite to gra o wielu interesujących twarzach
 
Przy okazji możemy zająć się drugą częścią śledztwa dotyczącego zaginięcia Tatiany, dzięki czemu w końcu przyjdzie nam poznać tajemnice fraktalnego świata oraz dowiemy się co się stało z ukochaną Igora.
 
Napotkać będziemy mogli Olgę, mieszkankę "Osady" w Czerwonym Lesie. Dzielona ukraińska nastolatka nie obawia się nikogo, a szczerą nienawiścią darzy najemników NAR-u. Samodzielnie doznała ich okrucieństwa, co sprawiło że planuje pozbycie się tychże ludzi. Będziemy mogli ją zrekrutować, jednocześnie mogą nie tylko wysłać ją w teren, ale także pozyskać będziemy w stanie od niej nowych umiejętności.
 
The Farm 51 zdecydowało się także wprowadzić nowe zadania związane nie tylko ze wspomnianą dziewczyną, ale także z Sashko oraz Georgijem. W ich ramach będziemy mogli poznać zupełnie nowych ludzi, przy okazji mogąc jeszcze lepiej poznać Zonę oraz historie.
 
Disintegration doczekało się zwiastuna fabularnego oraz daty premiery!
 
Gra wspiera już także DirectX 12, dzięki czemu posiadacze kart, głównie modeli od AMD, mogą przekonać się o zaletach tego API wraz z jego wpływem na wydajność rozgrywki.
 
Dzięki ściślejszej współpracy z AMD wprowadzono także FidelityFX, dzięki czemu uruchomienie CAS spowoduje jeszcze lepszą jakość gry po przeskalowaniu rozdzielczości bez utraty ogólnej jakości obrazu. Rozwiązanie to funkcjonuje ze wszystkimi kartami graficznymi bez względu na ich producenta.
 
Twórcy znacząco zmienili wiele lokacji oraz interfejs użytkownika, poprawili system dialogów, spersonalizowano elementy plików dźwiękowych przy brakujący głosach. Ponadto zdecydowano się popracować nad optymalizacją oraz kwestią języka rosyjskiego możliwego do wybrania, aby chociażby zwiększyć sobie poziom imersji.
 
Chernobylite jest obecnie możliwe do samodzielnego sprawdzenia w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie i GOG-u.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: chernobylite,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama