dodano: 2019-11-19 18:00:11
PCPS4PS4 PROXBOX

Children of Silentown, ponura, tajemnicza przygodowa opowieść

Autor: agusia16
Children of Silentown, ponura, tajemnicza przygodowa opowieść
12°
0

Children of Silentown, niezależnego Elf Games, we współpracy z Luna2 Studio zabierze graczy w rysunkową, ale jednocześnie ponurą i tajemniczą przygodę. 
 
Kto tak jak ja lubi klimat klasycznych przygodówek 2D, wykonanych w rysunkowym stylu graficznym, dodatkowo utrzymanych w mrocznym, a nawet ponurym stylu, rodem z horroru, zapewne ucieszy się, że rynek gier przygodowych wzbogaci się niebawem o taki właśnie growy produkt. Będzie nim klasyczna przygodówka w stylu "wskaż i kliknij", dzieło Elf Games i Luna2 Studio, zatytułowana: Children of Silentown.
 
Pilgrims, kolejna wesoła, rysunkowa przygodówka Amanita Desing
 
Niech nie zwiedzie Was ta urokliwa, ręcznie malowana, pastelowa grafika, gdyż Children of Silentown opowiada historię podszytą strachem, lękiem przed lasem, w którym rozbrzmiewa przerażająco brzmiące echo. Ono budzi każdej nocy naszą bohaterkę, dziewczynkę imieniem Lucy. Dziecko nie czuje się bezpieczne, nawet jej sny nie dają poczucia bezpieczeństwa i nie pozwalają się jej swobodnie bawić. Dodatkowo w wiosce w bardzo tajemniczy sposób znikają jej mieszkańcy. Choć ludzie zaczynają się do tego przyzwyczajać, Lucy uważa, że jest już na tyle dorosła, że gotowa jest sprawdzić jaka jest tego przyczyna. Dziewczyna musi tylko pamiętać, by nie wchodzić do lasu.
 
Children of Silentown to przygodówka wykonana w grafice 2D, wypełniona klasycznymi, acz oryginalnymi łamigłówkami. W grze ważną rolę odgrywa muzyka. Lucy może uczyć się różnych piosenek, które pomogą jej w potrzebie. 
 
Przygodówka zadebiutuje w wersji na PC na Steam, a także na konsolach PlayStation 4, Pro i Xbox One. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama