dodano: 2022-05-14 08:00:01

Chip'N'Dale Rescure Rangers, czyli Brygada RR po raz kolejny wkracza do akcji, tym razem na Disney+

Chip'N'Dale Rescure Rangers, czyli Brygada RR po raz kolejny wkracza do akcji, tym razem na Disney+
17°
0

Chip'N'Dale Rescure Rangers, czyli nowa Brygada RR, komediowa animacja po raz kolejny wkracza do akcji. Premiera już niebawem na platformie Disney+

Disney+ swoją premierę w naszym kraju będzie mieć już w czerwcu, czyli już na dniach. Tymczasem na platformę zmierza kolejna animowana produkcja, reboot Brygady RR, zatytułowany Chip'N'Dale Rescure Rangers, który został pokazany na zwiastunie. 

Zapoznaj się również z: 505 Games przygotowało niespodzianki? Swoje zapowiedzi przedstawi na majowym wydarzeniu!

O czym jest Chip'N'Dale Rescure Rangers?

W nowej odsłonie filmu, będącej rebootem bardzo znanej animacji, serialu animowanego Brygada RR, o tytule Chip'N'Dale Rescure Rangers, będącego pełnometrażową produkcję wracamy do znanych bohaterów, którzy teraz żyją we współczesnym Los Angeles, a ich życie wygląda nieco inaczej.

Przenosimy się dziesięciolecia do przodu. Od wielu lat serial z nimi w rolach głównych został zlikwidowany, a oni robią zupełnie co innego. Chip żyje w podmiejskiej rodzinie pracując jako sprzedawca ubezpieczeń, zaś Dale po operacji CGI zajmuje się teraz konwentami, marząc, by dawna czasy powróciły. Ich przygoda zaczyna się ponownie, gdy w tajemniczych okolicznościach znika ich kolega, z którym niegdyś pracowali na planie. Wtedy ponownie stają się przyjaciółmi, wcielając się w detektywów Rescue Rangers, ruszając na ratunek zaginionemu. 

Obsada Chip'N'Dale Rescure Rangers

W filmie Chip'N'Dale Rescure Rangers, w roli głosowej i nie tylko występują: John Mulaney (Big Mouth, Spider-Man Uniwersum) jako Chip, Andy Samberg (Palm Springs, To tylko seks) jako Dale oraz KiKi Layne (The Old Guard, Książę w Nowym Jorku 2).

Przeczytaj również: Buzz Astral, nowa animacja od Disney i Pixar zaprezentowana na kolejnym, trzecim filmowym zwiastunie

W obsadzie znaleźli się także: Will Arnett, Eric Bana, Flula Borg, Dennis Haysbert, Keegan-Michael Key, Tress MacNeille, Tim Robinson, Seth Rogen, J.K. Simmons, Chris Parnell.

Reżyserem filmu jest Akiva Schaffer, mający na swym koncie filmy: Straż sąsiedzka, Jeszcze większe dzieci, Sąsiedzi. Autorami scenarzystami do animacji są: Dan Gregor i Doug Mand.

Kiedy zadebiutuje Chip'N'Dale Rescure Rangers?

Premiera filmu animowanego Chip'N'Dale Rescure Rangers będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ już 20 maja 2022 roku. 

Zwiastun Chip'N'Dale Rescure Rangers

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama