dodano: 2021-07-20 08:30:01

Chucky, mordercza lalka wróciła. Znamy datę premiery serialu grozy. Jest nowy zwiastun!

Chucky, mordercza lalka wróciła. Znamy datę premiery serialu grozy. Jest nowy zwiastun!
14°
0

Chucky, mordercza, nawiedzona przez mordercę lalka, bohater wielu filmów grozy powraca, tym razem w serialu telewizyjnym od stacji Syfy. Znamy datę premiery.

Mordercza lalka, postać znana każdemu miłośnikowi filmów grozy ale nie tylko, niemal już kultowa, znana z kinowej serii, która rozpoczęła się w latach 90-tych ubiegłego wieku, a skończyła na reboocie w roku 2019, powraca. Tym razem pojawi się w postaci serialu telewizyjnego od amerykańskiej stacji Syfy. W sieci pojawiła się filmowa zapowiedź tejże produkcji, przedstawiająca wygląd lalki i jej mordeczce skłonności. 

Chucky to opowieść o lalce, która została nawiedzona przez psychopatycznego mordercę Charlesa Lee Raya, zaraz po jego śmierci. Lalka, która przez wszystkie do tej pory stworzone produkcje trafiała do kolejnych osób, siejąc strach, zniszczenie, no i oczywiście śmierć, powraca w kolejnej wersji, tym razem serialowej, o której już mieliśmy okazję wspominać. 

Historia przenosi nas do małego, spokojnego amerykańskiego miasteczka, w którym pojawia się lalka, w niej duch mordercy. Chucky sieje zniszczenie, ma sprzymierzeńców, ale ma i wrogów, których w serialu będziemy poznawać.

Przeczytaj również: Mordercza Laleczka Chucky powraca, tym razem w produkcji serialowej

Reżyserem serialu dla stacji Syfy jest Don Mancini, który ma na swoim koncie inne filmy z serii o zabójczej lalce, takie jak: Laleczka Chucky, Narzeczona laleczki Chucky a także Hannibal czy Opowieści z krypty i wiele innych.

W obsadzie: Brad Dourif jako laleczka Chucky, a także Fiona Dourif, Zackary Arthur, Teo Briones, Jennifer Tilly, Bjorgvin Arnarson, Alyvia Alyn Lind i inni.

Premiera serialu 12 października 2021 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Don Mancini (@realdonmancini)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Don Mancini (@realdonmancini)


Komentarze (0):
Reklama
Reklama