dodano: 2020-10-27 18:00:01
PCNSH

Clea, przygodowy survival horror, idealny na czas Halloween ma już swoją datę premiery na konsoli Nintendo Switch

Gra: Clea
Clea, przygodowy survival horror, idealny na czas Halloween ma już swoją datę premiery na konsoli Nintendo Switch
0

Clea, przygodowy survival horror, dzieło studia InvertMouse idealne na czas Halloween ma już swoją datę premiery na przenośnej konsoli Nintendo Switch.
 
Halloween, czas duchów, przebieranek i wszystkiego co mroczne wkracza na nasze polskie tereny coraz śmielej. Coraz więcej także gier odwołuje się do tego tematu. Jedną z takich produkcji jest Clea, określana jako: Halloween survival horror. Gra po premierze na Steam, która miała miejsce latem zeszłego roku, ma już swoją datę premiery na konsolę Nintendo Switch. Zagramy w nią tuż przez wspomnianym Halloween. 
 
Przeczytaj również i skorzystaj z naszego poradnika: Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - poradnik, solucja
 
Clea to gra stworzona przez studio InvertMouse, wydana na konsolę Nintendo Switch dzięki Sekai Games, nastawiona na przetrwanie, ale i nie stroniąca od typowych zadań przygodowych. Tytuł został wykonana w rysunkowej formie 2D, w stylu lalek przeniesionych na papier. Gra łączy w sobie przygodówkę, klasyczny horror przetrwania, jak i typowe azjatyckie anime. Clea to mroczna przygodówka dostępna w pełnej angielskiej wersji językowej.  
 
Historia kręci się wokół młodej kobiety i jej brata, którzy próbują uciec z domu pełnego złych istot. Ich jedynym celem jest pozbawienie rodzeństwa życia, wyrządzenie im krzywdy. Oboje, używając sprytu i będąc uważni a jednocześnie zachowując się cicho, muszą postarać się przechytrzyć Sługusów Chaosu. Stwory, które dom traktują jako miejsce polowania, nie są łatwe do przechytrzenia. Para podsłuchując ich kroków, zaglądając w każde drzwi i trzymając się na uboczu, z dala od niebezpieczeństw, będzie nie tylko próbowała przetrwać. Ich zadaniem będzie także znajdywanie kluczowych przedmiotów i rozwiązywanie zagadek. To doprowadzi ich do zamknięcia się na świat zewnętrzny, ale przede wszystkim do poznania historii rodziny i swoich wspomnień. Będą je odkrywać dzięki pozyskiwaniu kulek pamięci, odkrywając swoje tajemnice rodzinne, nie tylko w podstawowej wersji gry, ale i w dodatkowych rozdziałach.
 
Gracze muszą zachować czujność, słuchając i zastanawiając się, gdzie mogą być te istoty. Rozwiązują zagadki, chowaj się, zbieraj i używają przedmiotów, aby bezpiecznie przedostać się przez złowrogą rezydencję i uciec.
 
Premiera Clea na Nintendo Switch przewidziana na 30 października 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama