dodano: 2020-10-17 18:00:01
PC

Cloudpunk, przygodowe, cyberpunkowe RPG zadebiutowała na innych platformach. Tym razem w grę zagrają posiadacze konsol

Autor: agusia16
Gra: Cloudpunk
Cloudpunk, przygodowe, cyberpunkowe RPG zadebiutowała na innych platformach. Tym razem w grę zagrają posiadacze konsol
20°
0

Cloudpunk, przygodowe, cyberpunkowe RPG stworzone przez studio ION LANDS zadebiutowała na innych platformach. Tym razem w grę zagrają posiadacze konsol.
 
Cloudpunk, gra która w retro stylu, w cyberpunkowym klimacie z nutą klimatu RPG po udanym debiucie na komputerach osobistych na platformie Steam, jest już dostępna na konsolach.  
 
Przeczytaj także: Cloudpunk, narracyjna gra przygodowa w cyberpunkowym klimacie ma już swoją datę premiery na konsolach. Zagramy już wkrótce!
 
Cloudpunk mogą bowiem zagrać już posiadacze nie tylko komputerów stacjonarnych, ale i PlayStation 4, Xbox One czy przenośnej konsoli Nintendo Switch. Gra autorstwa ION LANDS, wydana przez ION LANDS, Maple Whispering Limited oferuje rozgrywkę w otwartym świecie w cyberpunkowym, pełnym neonów mieście  Nivalis.
 
W grze wcielamy się w kierowcę dostawcę, kobietę o imieniu Rania, w jej pierwszym dniu pracy, a właściwie pierwszej nocy w pracy. Podczas zabawy gracze dokonują interakcji z różnorodną obsadą postaci, wypatrują znaków, podróżują podniebnym pojazdem, ale i przemierzają teren na piechotę. Eksplorując  natkniemy się na wiele tajemnic do rozwikłania, a wszystko to w narracyjnej formie, w świecie opartym na wizji science - fiction, gdzie wybory stanowią ważny element rozgrywki. Maja one trwały wpływ na mieszkańców Nivalis.
 
Gra oferuje grafikę w stylu voxel, który prowadzi graczy przez podziemne kluby nocne, po ogrody zawieszone na niebie. Tytuł łączy w sobie eksplorację z narracją w celu zapewnienia wrażeń typowych dla gatunku cyberpunku.
 
Cloudpunk dostępne jest na wspomnianych konsolach w wersji cyfrowej. Gra będzie także dostępna w wersji fizycznej, co nastąpić ma w listopadzie tego roku, czyli już niebawem.  
 
Gra dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC na Steam, a także na konsole PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch. 
 
Kup w sklepie PlayStation Store
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama