28°
0
dodano: 2020-09-16 02:45:01

Co dziś możemy zobaczyć podczas PlayStation 5 Showcase? Analiza w oparciu o zapowiedzi i pogłoski!

Autor: AnoX
Już dziś odbędzie się PlayStation 5 Showcase, nowe wydarzenie mogące zapewnić wiele ciekawych ogłoszeń. Co dziś może zostać zapowiedziane i zaprezentowane?
 
Pozostało kilkanaście godzin do show organizowanego przez Sony, które wykona istotny krok dla kolejne generacji konsol, którą korporacja chce mocno rozpocząć poprzez PlayStation 5 oraz odpowiednie wsparcie sprzętu. To właśnie w dniu dzisiejszym być może przekonamy się o tym co będzie przyszłością najbliższą oraz może nieco dalszą. Co może nam zaoferować PlayStation 5 Showcase?

Pewniki PlayStation 5 Showcase?

Insomniac Games ma aż dwie produkcje do zademonstrowania, praktycznie na 99% ujrzymy w końcu rozgrywkę z Marvel's Spider-Man Miles Morales, ponieważ pierwszy zwiastun to jednak zbyt mało, aby uwidocznić usprawnienia wynikające z wykorzystania nowego urządzenia.
 
Ponadto spodziewać się możemy także kolejnego zwiastuna z Ratchet & Clank Rift Apart, które dotychczas wykorzystywało znane nam materiały z rozgrywki.
 
Fani FPG-ów oczekujemy na soulslike'i być może doczekają się pokazu rozgrywki z Demon's Souls Remake, jeżeli faktycznie potwierdzą się plotki, że może to być tytuł premierowy od Bluehole.
 
Po zapowiedzi, że Kena Bridge of Spirits ma można uruchomić od startu systemu w dwie sekundy, aż się prosi, aby całe wydarzenie rozpocząć dokładnie w ten sposób. Uruchomienie krótkiego fragmentu rozgrywki z jakiegoś demka mogłoby być genialnym rozpoczęciem....
 
Przeczytaj takżeJak powstawała Jessika, nowa propozycja przygodówkowa w stylu FMV?

Co jeszcze jest prawdopodobne?

Returnal ma się ukazać w 2021 roku, jednakże nie mamy pojęcia o jakim dokładnie okresie mówimy, być może udostępniony zostanie zwiastun ze wskazaniem bliższego okresu.
 
Destruction AllStars i Sackboy: A Big Adventure ponoć nie są dalekie premiery, mającej podobno odbyć się wraz z konsolą, w związku z takim obrotem spraw zwiastun byłyby dość prawdopodobny.
 
Wśród zewnętrznych producentów i wydawców istnieje spora okazja dla IO Interactive z ich Hitman 3 oraz dla Capcomu z Resident Evil 8, o których ostatnio w zasadzie nie usłyszeliśmy.
 
Być może po premierach The Last of Us Part II oraz Ghost of Tsishima, Sony zdecyduje się zademonstrować jak funkcjonuje ich odpowiednik Smart Delivery, wskazując na dodatkowe zalety nowej generacji konsol. 
 
Przeczytaj takżeGhost on the Shore dostępna w wersji demonstracyjnej podczas PAX EGX Digital. Zanurz się w narracyjną, eksploracyjną podróż

Showcase na bazie plotek...

Ponoć Gran Turismo 7 jest znacznie bliższe niż nam się wydaje, a debiut miałby się odbyć w okolicach okna premierowego, zatem jakiś zwiastunik mógłby dać znać czy premiera odbędzie się chociażby w 2021 roku.
 
Zgodnie z niektórymi plotkami w późniejszym okresie w ciągu roku miała nastąpić oficjalna zapowiedź remake'u Silent Hill, być może jest to świetna okazja, aby zrobić wokół siebie wiele hałasu.
 
Najmniejsze są szanse na God of War (2021/2022), czyli kontynuację God of War na PlayStation 4, które okazało się znakomitą propozycją, mocno zmieniającą tytuł, jego rozgrywkę oraz wielu niespodzianek. Podobnie moim zdaniem sprawa ma się z Battlefield VI....

Tak dziś możemy się dowiedzieć o debiucie i towarzystwu....

Oczywiście na show zapewne poznamy datę premiery, cenę oraz dokładne informacje dotyczące przedsprzedaży konsoli PlayStation 5, będącego obecnie absolutnie najważniejszym produktem dla całej Japońskiej korporacji. To być może od dzisiejszego wieczora rozpoczną się długie debaty dotyczące tego jaka czeka graczy przyszłość, co może zdecydować o preferencjach zakupowych oraz usługowych.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama