dodano: 2020-07-30 09:20:01

Co nowego na HBO oraz HBO GO# 1 - Kraina Lovecrafta na nowym zwiastunie, 30 Srebrników, nowy hiszpański serial, We Are Who We Are

Co nowego na HBO oraz HBO GO# 1 - Kraina Lovecrafta na nowym zwiastunie, 30 Srebrników, nowy hiszpański serial, We Are Who We Are
11°
0

Cykl "Co nowego na..." rozszerzamy o kolejną platformę, tym razem HBO i HBO GO, która ma informacje o Krainie Lovecrafta, 30 Srebrnikach i We Are Who We Are.
 
Od jakiegoś czasu możecie czytać na stronie wieści z Netflixa, który zarzuca nas nowymi propozycjami filmów i seriali. Do tej pory ze strony HBO było ich jakoś mniej, ale mimo wszystko postanowiliśmy wejść z cyklem "Co nowego..." także na tę platformę. Dziś wieści o trzech serialowych produkcjach, jednej, która premierę będzie mieć już w sierpniu, dwóch, które pojawią się w późniejszym terminie. 
 
Lovecraft Country - Kraina Lovecrafta, serial grozy platformy HBO zaprezentowany na kolejnym filmowym zwiastunie
 
Zaczynamy od serialu Kraina Lovecrafta, czerpiącego garściami z twórczości tego właśnie pisarza grozy, opartego na książce Matta Ruffa o takim samym tytule. Na tegorocznym Comic Con zaprezentowany został nowy filmowy zwiastun tejże produkcji.
 
Ta przenosi widzów w lata 50-te ubiegłego wieku, przedstawiając historią trójki podróżników, którzy spotykają się na swojej drodze nie tylko z przejawami rasizmu, ale z potworami wyjętymi wprost z mitologii Cthulhu. 
 
Premiera serialu na HBO oraz HBO GO 17 sierpnia.  
 
 
 
Platforma HBO zapowiedziała także kolejny serial, który jeszcze w tym roku zadebiutuje właśnie u nich. Tym razem będzie to produkcja hiszpańska  wyreżyserowana przez Álexa de la Iglesię, który wraz z Jorgem Guerricaechevarríą jest także autorem scenariusza.
 
Serial zatytułowany 30 Srebrników przybliża nam tragiczną historię życia księdza, egzorcysty, byłego boksera i skazańca o imieniu Vergeta, w którego wcielił się Eduard Fernández, osądzonego także przez władze kościoła i umieszczonego za karę w położonej na odludziu hiszpańskiej wiosce. Tam nasz bohater zamierza zmienić swoje nędzne życia, zapomnieć o przeszłości. Niestety ta powraca wraz z jego wrogami, którzy go odnajdują. Wkrótce w wiosce zaczynają się dziać dziwne zdarzenia, których podłoże próbują wyjaśnić młoda lekarz weterynarii Elana, grana przez Megan Montaner oraz burmistrz wioski, Paco, w tej roli Miguel Ángel Silvestre. Podstawą dziwnych zdarzeń, zdaje się być równie dziwna srebrna moneta, starożytna i mająca niezrozumiałą moc. 
 
Serial stworzony jest przez HBO Europa i swoją premierę będzie miał podczas 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który trwać będzie od 2-12 września. 
 
Premiera na HBO i HBO GO w Europie przewidziana jest jeszcze na ten rok. Na razie nie znamy konkretnej daty.
 
 
Wpis kończymy pierwszym zwiastunem nowej produkcji serialowej HBO o tytule We Are Who We Are, stworzonego przez Luca Guadagnino, którego poprzednią produkcją jest Call Me By Your Name. Serial to osiem odcinków i jest produkcją młodzieżową o dorastaniu, przyjaźni, pierwszych miłościach.
 
Historia rozgrywa się w amerykańskiej bazie wojskowej we Włoszech i przybliża nam życie dwójki nastolatków, mieszkających tam wraz ze swoimi rodzicami. Młodzi ludzie, chłopak i dziewczyna, borykają się z problemami wieku dojrzewania i właśnie wchodzą w dorosłość. Serial stara się poruszać tematykę typową dla nastolatków nie mających tak naprawdę swojego miejsca na ziemi.  
 
W obsadzie znaleźli się: Faith Alabi, Chloë Sevigny, Jack Dylan Grazer, Kid Cudi, Jack Dylan Grazer i inni. 
 
Światowa premiera serialu na HBO 14 sierpnia.  
 
HBO GO strona
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama