dodano: 2019-06-24 23:05:04

Co zaoferuje graczom Uplay+? Krótki podział i podstawowe informacje

Autor: AnoX
Co zaoferuje graczom Uplay+? Krótki podział i podstawowe informacje
35°
0

Uplay+ to zupełnie nowy abonament oraz pewnego typu platforma, która zapewni graczom dostęp do sporej ilości gier Ubisoftu. Krótki podział gier i informacje.
 
Podczas targów E3 2019 oficjalnie poznaliśmy ofertę abonamentową Uplay+, czyli możliwość ogrywania oraz cieszenia się zabawą we wszystkich grach Ubisoftu w ramach jednej stałej opłaty miesięcznej wynoszącej 14,99 euro.

Start abonamentu i platformy Uplay+

3 września 2019 roku będziemy mogli po raz pierwszy zapoznać się z istnieniem oraz ofertą abonamentu, który już na samym początku zaoferuje nam dostęp do przeszło 100 gier, w tym z czasem także do tych premierowych wraz ze specjalnymi wydaniami i edycjami specjalnymi. Jeżeli zapiszemy się do 15 sierpnia 2019 roku do testów to będziemy mogli pierwszy miesiąc sprawdzić zupełnie za darmo (od 3 do 30 września 2019 roku). 

Dostępność na platformach

Ubisoft zdecydował się wypuścić Uplay+ na komputerach osobistych poprzez platformę Uplay, lecz już w 2020 roku przy okazji usługi cyfrowego przesyłu gier z chmury i serwera Google Stadia. Zatem będziemy mogli także zagrać bez konieczności posiadania odpowiednio mocnego komputera.

Dodatkowe zalety Uplay+ 

Francuski gigant zdecydował się zapewnić posiadaczom także zestaw dodatkowych plusów w postaci automatycznego wpisania do programów beta testów i Wczesnego Dostępu różnego typu gier, w tym także największych hitów pokroju chociażby Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint.

Jakie gry znajdziemy w Uplay+?

Po wpłaceniu odpowiedniej kwoty będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty gier dostępnych na komputerach osobistych, które dla ułatwienia zdecydowało się podzielić na cztery kategorię (wraz z przykładami) idealnie oddające ich różnorodność oraz wyjątkowość:
  
 
- Branża gier wideo wciąż się zmienia, ewoluują także oczekiwania naszych graczy. W Ubisoft chcemy oferować graczom jak najlepsze wrażenia i możliwość odkrywania różnych światów, które dla nich stworzyliśmy. Dzięki Uplay+ możemy dostarczyć graczom więcej wolności, ułatwiając im dostęp do naszego ogromnego katalogu gier - powiedziała Brenda Panagrossi, wiceprezes ds. zarządzania platformami i produktami
 

Komentarze (0):