dodano: 2019-12-02 06:05:11
PCPS4PS4 PROXBOX

Call of Duty Modern Warfare - Konflikt społeczność, a twórcy trwa

Autor: AnoX
Call of Duty Modern Warfare - Konflikt społeczność, a twórcy trwa
35°
0

Call of Duty Modern Warfare wniosło wielką dawkę rewolucji do serii, co widać wyraźnie także w dziedzinie e-sportu i po reakcjach społeczności na mapę.
 
Minimapa to element, który teoretycznie nie powinien budzić większych emocji, ale jak się okazuje wszystko jest możliwe. Otóż w najnowszej odsłonie serii zdecydowano się zrezygnować z tego rozwiązania w wieloosobowych potyczkach. Decyzja ta okazuje się wciąż być powodem do pewnego konfliktu.
 
Nancy Drew: Midnight Salem z oficjalnym zwiastunem 
 
Jak się okazuje wiele osób, w tym także zawodowych graczy prosi twórcy, aby Ci się zgodzili na zweryfikowanie swoich planów i jednak powrócili do starego modelu. Obecny bazujący na dźwięku oraz obserwowaniu, mocno daje się we znaki osobom, które dotychczas bazowały na małej mapce.
 
W chwili obecnej pojawia się ona jedynie w przypadku skorzystania z określonej umiejętności za ilość zabójstw, przy czym wiele osób nie chce czekać na UAV. Dla nich spoglądanie w narożnik ekranu stanowiło praktycznie podstawę całego stylu walki.
 
Infinity Ward za sprawą wywiadu Joe Cecota potwierdziło, że nie ma w planach pójścia w tę stronę i wszyscy chcą pozostać przy swojej wizji. Rewolucja wniosła świeżość oraz problemy, o których niektórzy w ogóle nie pomyśleli. Twórcy ewidentnie po raz kolejny nie obawiają się presji i zamierzają jej podobać, zachowując swoje rozwiązanie.
 
Call of Duty Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

źródło: https://gamerant.com/call-duty-modern-warfare-minimap-change/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama