dodano: 2020-03-30 20:00:02
PC

Wizualna powieść Code Romantic z datą wydania i nowym zwiastunem

Autor: agusia16
Wizualna powieść Code Romantic z datą wydania i nowym zwiastunem
10°
0

Code Romantic, przygodowe visual novel uczące oprogramowania, gra stworzona przez niewielkie studio prettysmart games ma datę wydania i nowy zwiastun. 
 
Premiery gier przygodowych w kwietniu wzbogacone zostaną o kolejny tytuł z tego gatunku. Tym razem będzie to przygodowa gra w typu visual novel z elementami symulacji dotyczącymi komputerowego kodowaniaCode Romantic niewielkiego, niezależnego studia prettysmart games ma już datę premiery i zapowiadający to wydarzenie filmy zwiastun. 
 
Code Romantic, visual novel, które uczy programowania z datą premiery
 
O tym, że Code Romantic zadebiutuje w kwietniu, mieliśmy okazję już Wam wspominać. Wtedy nie było to takie pewne, nie znaliśmy także dnia owej premiery. Dziś wiemy, że debiut tej wizualnej powieście w rysunkowym stylu graficznym, łączącej romantyczne zrywy z informatyką, w tym z kodowaniem przewidziana jest na koniec kwietnia, dokładnie ostatniego dnia tego miesiąca. Będzie to póki co wersja jedynie na komputery osobiste PC. Posiadacze komputerów Mac oraz Linux, będą musieli jeszcze trochę poczekać. Premiera na te systemy została odłożona w czasie.
 
Wydanie gry, którego premiera przewidziana jest na koniec kwietnia, zawierać będzie zupełnie nowe funkcje:
 
  • Wielokrotne zapisywanie slotów
  • Przegląd historii dialogu
  • Poprzednie notatki z puzzli
  • Opcje objętościowe
  • Opcje prędkości tekstu
  • Pod względem merytorycznym, pełna gra zawiera ponad 50 łamigłówek w 14 rozdziałach! 

W grze wcielamy się w Mine Lovelace, która postara się udowodnić, że jest godna pójścia w ślady swojej matki. Razem z nią odkryjemy świat maszyn, które podobnie jak ludzie, czują, upodobniając się do nich coraz mocniej, jednocześnie stając się coraz bardziej niebezpieczne. Nie da się je powstrzymać za pomocą broni, a jedynie dzięki najlepszym programistom z Departamentu Obrony Ludzkiej. Razem z nimi i z najzdolniejszymi studentami w kraju w hakowaniu, będziemy zatem ratować świat.

 
Code Romantic zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC na Steam i itch.io 30 kwietnia 2020 roku. Zapowiadana wersja na Mac oraz Linux ma pojawić się w późniejszym terminie. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama