dodano: 2020-06-05 21:45:01
PC

Command & Conquer Remastered Collection dziś zalicza premierę, powracając w świeżej formie z szeregiem dodatków w pakiecie!

Autor: AnoX
Command & Conquer Remastered Collection dziś zalicza premierę, powracając w świeżej formie z szeregiem dodatków w pakiecie!
0

Electronic Arts wraz Petroglyph Games dziś wypuściły Command & Conquer Remastered Collection, czyli pakiet odświeżeń znanej i cenionej serii strategii!
 
W związku z 25. rocznicą powstania gry Command & Conquer, EA zdecydowało się nawiązać współpracę ze studiem Petroglyph Games, w składzie którego znajdziemy wielu byłych członków Westwood Studios odpowiedzialnego z sukces cyklu.
 
W ramach Remastered Collection możemy liczyć na Command & Conquer: Tyberyjski ZmierzchCommand & Conquer: Red Alert oraz trzech dodatków - Covert Ops, Counterstrike i The Aftermath.
 
Strategia przygotowana została dla nie tylko weteranów, ale także dla zupełnie nowych osób, które będą mogły po raz pierwszy bezpośrednio zapoznać się z początkiem serii.
 
Odświeżenie obejmuje tekstury w rozdzielczości nawet 4K, nowoczesnego trybu wieloosobowego, ulepszonego interfejsu, ścieżki dźwiękowej opracowanej przez Franka Klepackiego oraz wsparcia dla moddingu!
 
Remaster powstawał wraz ze społecznością, która na bieżąco dzieliła się swoimi opiniami oraz wspierała deweloperów w ich procesie przywracający RTS-a do formy, w jakiej jeszcze nie był.
 
Duchowy spadkobierca serii System Shock - gra P.A.M.E.L.A. doczekał się daty premiery na komputery osobiste wraz z intrygującym zwiastunem!
 
Jedną z ciekawych nowinek jest dodany system autodobierania przeciwników zgodnie z systemem Elo, wprowadzając algorytmiczną optymalizację, system rankingów, a nawet i powtórek poszczególnych spotkań.
 
Od nowa nagrano muzykę, w tym przeszło 20 utworów, nagrano do Tiberian Sons, rozwijając klimat oraz zapewniając nam jeszcze łatwiejsze wsiąknięcie do świata przedstawionego.
 
- Naszym priorytetem przy tworzeniu Remastered Collection było dopilnowanie, aby klimat Command & Conquer odczuwalny był już od momentu uruchomienia gry - powiedział Jim Vessella, producent w EA. - Pracowaliśmy ramię w ramię z weteranami Westwood w Petroglyph, aby mieć pewność, że ikoniczny styl pozostanie autentyczny, a jednocześnie wzbogacony o kluczowe funkcje, zapewniające doświadczenia jak z nowoczesnej gry. Jesteśmy niezwykle wdzięczni społeczności C&C za wsparcie podczas tej „podróży”, a przede wszystkim za informacje zwrotne od naszej Rady Społeczności, która była integralną częścią wprowadzania w życie tego „miłosnego listu" do fanów Command & Conquer. -
 
Command & Conquer Remastered Collection ma dziś swój debiut (tj. 5 czerwca 2020 roku na komputerach osobistych (poprzez Origin i Steam) w cenie 69,99 złotych. Grę bez dodatkowych opłat będzie można uzyskać dzięki abonamentowi Origin Access Premier
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama