dodano: 2020-03-11 23:05:01
PC

EA serwuje Command & Conquer Remastered Collection na 25-lecie marki!

Autor: AnoX
EA serwuje Command & Conquer Remastered Collection na 25-lecie marki!
13°
0

Command & Conquer Remastered Collection to wielki prezent Electronic Arts dla fanów w związku z 25 rocznicą powstania marki Command & Conquer.
 
Electronic Arts zdecydowało się przygotować wielki powrót marki na komputerach osobistych w nowiutkim wydaniu, za które odpowiada studio Petroglyph Games oraz zespół Lemon SkyStudios.
 
W składzie obu zespołów znajdziemy członków oryginalnej ekipy Westwood Studios za sprawą której mogliśmy się delektować znakomitą zabawą, która znacząco rozwinęła gatunek, podnosząc jego jakość.
 
Powracająca strategia czasu rzeczywistego dostępna będzie we wspomnianym pakiecie, na który składają się: Command & Conquer: Tyberyjski Zmierzch, Command & Conquer: Red Alert oraz trzy dodatki - Covert Ops, Counterstrike i The Aftermath.
  
Deweloperzy zadbali o odświeżenie oprawy wizualnej, serwując ją nam w rozdzielczości 4K, odnawiając wiele animacji oraz tekstury i wzbogacające je o dodatkowe efekty. 
 
Przerywniki filmowe oraz muzyka doczekały się udoskonalenia, a w drugim przypadku odpowiadać będzie za to Frank Klepacki, za sprawą którego uzyskamy dostęp do dotychczas ukrytych akcentów.
 
 
Tryb wieloosobowy został stworzony niemalże od podstaw, mając dostarczyć nam klasyczne tryby i mapy, lecz skorzystać będziemy mogli z możliwości prowadzenia własnych potyczek, pojawią się szybkie mecze 1 na 1, algorytm bazujący na Elo oraz szereg rankingów do wspinania się.
 
Zgodnie z licznikiem czasu na stronie pozostało nam jeszcze przeszło 85 dni i 18 godzin (w momencie publikacji tekstu), a co za tym idzie musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ sporo czasu pozostało, jednakże wszystko wskazuje na to, że będzie to o wiele lepsza premiera aniżeli nieszczęsny WarCraft III: Reforged.
 
- Nasz zespół współpracuje ze społecznością Command & Conquer od pierwszego dnia prac nad grą i mamy nadzieję, że ten dialog sprawi, że Command & Conquer Remastered Collection stanie się czymś w rodzaju „listu miłosnego do naszych fanów - powiedział Jim Vessella, producent w EA. - Do klasycznej rozgrywki, która zapoczątkowała nową erę gatunku RTS, dodajemy najbardziej pożądane przez fanów elementy, jak tryb potyczek w Tyberyjskim Zmierzchu, poprawę interfejsu użytkownika czy pełną integrację ze Steamem wraz ze wsparciem dla treści tworzonych przez użytkowników. Jako fan, w którym miłość do C&C narodziła się w 1995 roku, praca z członkami oryginalnego zespołu Westwood Studios w Petroglyph była prawdziwym spełnieniem marzeń. -
 
Command & Conquer Remastered Collection ukaże się 5 czerwca 2020 roku na komputerach osobistych (poprzez Origin i Steam). Grę bez dodatkowych opłat będzie można uzyskać dzięki abonamentowi Origin Access Premier.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama