dodano: 2022-06-22 07:10:01

Na rynek trafiło chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition, obsługujące już platformy LGA1700

Na rynek trafiło chłodzenie Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition, obsługujące już platformy LGA1700
16°
0

Firma Cooler Master zdecydowała się ogłosić i zaprezentować Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition z LGA1700, najnowszą wersję znanego, niskobudżetowego chłodzenia z efektownym podświetleniem i niezłą wydajnością w stosunku cena do jakości.

Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition z LGA1700 - opis nowej wersji chłodzenia procesora

Hyper 212 RGB Black Edition stawia na szczotkowane, anodyzowane aluminium, czary odcień gunmetal, świetnie uzupełniający się z niklowanymi żebrami radiatora. W zestawie zadbano także o cztery rurki cieplne, które dzięki Direct Contact, oferują jeszcze skuteczniejsze odprowadzanie ciepła z procesora.

Przeczytaj także: Techland oferuje wielką promocję na Dying Light 2 Stay Human w dwóch wersjach

 

Najnowsza konstrukcja korzysta z wentylatora Silencio FP120 wspartego technologią Silent Driver IC, dbającej o odpowiednią wydajność i kulturę pracy. Urządzenie doczekało się własnego podświetlenia LED RGB, które możemy swobodnie zsynchronizować z własną platformą.

Poprzez autorskie oprogramowanie, będziemy mogli swobodnie kształtować to, na jakie akcenty stawiać będziemy sposób funkcjonowania.

Chłodzenie doczekało się przestrzeni na dodatkowy wentylator, zapewniający opcję zwiększenia poziomu odprowadzania ciepła oraz zmniejszania produkcji nadmiernego i zbędnego ciepła. W pakiecie liczyć możemy na wspornik, dzięki czemu urządzenie będzie współgrać z płytami głównymi LGA1700 (dla procesorów Intel Core 12. generacji).

Cena i data premiery Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition z LGA1700

Obecnie na rynku możemy już nabyć chłodzenie procesora Cooler Master Hyper 212 RGB Black Edition z LGA1700 z 2-letnią gwarancją producenta, w cenie wynoszącej mniej więcej 230 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama