dodano: 2022-05-14 07:10:01

Kompaktowy rozmiar, niski profil i szczotkowane aluminium... oto klawiatura Cooler Master SK620

Kompaktowy rozmiar, niski profil i szczotkowane aluminium... oto klawiatura Cooler Master SK620
31°
0

Na rynku debiutuje nowa, kompaktowa klawiatura dla graczy. Cooler Master SK620 to propozycja ze szczotkwanym aluminium, niskim profilem oraz...

Cooler Master SK620 - opis klawiatury mini

Oficjalnie na rynku debiutuje nowa mechaniczna klawiatura Cooler Master SK620, oferująca mini rozmiar 60% klasycznego modelu, oferując wytrzymałość bazująca na szczotkowanym aluminium oraz przewodowe funkcjonowanie z atrakcyjnymi parametrami.

Urządzenie doczekało się podświetlenia RGB z przeszło 16 milionami kolorów, które będziemy mogli zmodyfikować czy dostosować zgodnie z własnymi preferencjami poprzez aplikację MasterPlus+.

Przeczytaj także: Już dziś odbywała się premiera Evil Dead the Game, nowej kooperacyjnej strzelanki PVP/PVE

Inżynierzy Cooler Mastera zdecydowali się w tym modelu postawić na niskoprofilowe mechaniczne przełączniki, zamykając je w kompaktowej, ergonomicznej formie, korzystając z kapsli. Wewnątrz obudowy znajdziemy 32-bitowy chip ARM Cortex, za sprawą którego uzyskujemy N-Key Rollover oraz błyskawiczne reakcje na kliknięcia i oczekiwania gracza.

SK620 to propozycja przewodowa, korzystająca ze złącza USB-C od USB-A o kablu z tekstylnym oplotem o łącznej długości 1,8 metra. Co jest jednak ważne, ten możemy bezproblemu odłączyć, abyśmy mogli swobodnie zabierać ten model w podróż.

Cena i data premiery Cooler Master SK620

Klawiaturę Cooler Master SK620 można już nabyć w wariancie białym i czarnym z czerwonymi przełącznikami w cenie sugerowanej wynoszącej 349 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama