dodano: 2020-07-01 07:05:01
PS4PS4 PROXBOX

Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas jednak bez mikrotransakcji! Twórcy szybko reagują na ostatnie plotki w tej kwestii

Autor: AnoX
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas jednak bez mikrotransakcji! Twórcy szybko reagują na ostatnie plotki w tej kwestii
11°
1

Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas jednak ma być pozbawione mikrotransakcji, co całkowicie przeczy ostatnie plotki dotyczące nadchodzącej czwartej odsłony.
 
Kolejna odsłona cyklu, opracowywana przez Toys for Bob oraz Activision, niedawno doczekała się plotek wskazujących, że gra miała by rzekomo mieć mikrotransakcje.
 
Twórcy zdecydowali się szybko tę informację zdementować, jednoznacznie wskazując, że skórki są dodawane do wszystkich cyfrowych wydań gry.
 
Tego typu zapewnienie zapewne zostało nie tylko odnotowane, ale także i zapisane, ponieważ ten wydawca miał już w zwyczaju wprowadzać zakupy w późniejszym okresie po premierze, aby uniknąć odniesień w recenzji.
 
Gdyby jednak tym razem Najwyższy Czas miałby być wyjątkiem, to fani bez dwóch zdań zdecydowali się docenić tego typu zabieg i ukłon do społeczności fanów.
 
 
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas ukaże się 2 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2020-07-03 10:47:08

Jesli to jest cos w stylu Raymana to fajnie ktory z reszta przydaloby sie by dostal odnowiona jakas wersje na miare obecnych czasow.

Reklama
Reklama