dodano: 2020-08-06 22:05:01
PS4PS4 PROXBOX

SoP 6.8.20 - Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas pojawiło się z nowym zwiastunem oraz pokazem nowości!

Autor: AnoX
SoP 6.8.20 - Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas pojawiło się z nowym zwiastunem oraz pokazem nowości!
12°
0

Crash Bandicoot 4 It’s About Time pojawiło się na sierpniowym State of Play, gdzie mamy przyjemność ujrzeć sporą dawkę wprowadzonych nowości do rozgrywki.
 
To właśnie ten tytuł otworzył najnowszy pokaz Sony, w trakcie któego mogliśmy ujrzeć z jak wieloma niebezpieczeństwami sięzmierzymy, obserwując jak cały świat z jego czasem ulega rozpadowi i zniszczeniu.
 
Twórcy starając się czerpać z wielu dotychczasowych gier czy animacji, próbując zapewnić graczom nie tylko oryginalny doświadczenia, ale także satysfakcjonującą zabawę!
 
Przeczytaj także: Letnia wyprzedaż wystartowała na PlayStation Store, przygotowująca graczy do dzisiejszego State of Play?
 
Zabawę będziemy mogli realizować zarówno w pełni Crashem jak również i Coco, przy czym nie zabraknie także innych postaci, które rzucą nowe światło na fabułę.
 
Cykl wzbogaci się także o specjalny tryby i wyzwania, wobec czego zabawa stanie się jeszcze ciekawsza lub trudniejsza, w zależności od warunków. Wizualne aspekty znacząco będą zmieniać doświadczenie.
 
Crash Bandicoot 4 Najwyższy czas ukaże się 2 października 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 
 

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama