dodano: 2019-08-12 20:05:06

Crossroads Inn ze zwiastunem fabularnym i fragmentem rozgrywki!

Autor: AnoX
Crossroads Inn ze zwiastunem fabularnym i fragmentem rozgrywki!
16°
0

Crossroads Inn doczekało się dzisiaj ujawnienia zwiastuna fabularnego oraz materiału wprost z rozgrywki. Co zaoferuje nam gra o prowadzeniu karczmy?
 
Najnowsza produkcja od Kraken Unleashed i Klabatera została dziś po raz kolejny pokazana za sprawą dwóch świeżutkich materiałów odnoszących się do fabuły oraz do rozgrywki w trybie Sandbox.
 
Kampania pozwoli nam wcielić się w właściciela tawerny w Delcrys, gdzie nic nie jest takie oczywiste jak mogłoby się zdawać. Zbieramy odpowiednich ludzi, rozpoczynamy działalność, ściągamy zainteresowane osoby oraz przechodzimy do rywalizacji z innymi graczami na rynku. To oczywiście nie będzie proste do osiągnięcia, a na naszej drodze napotkamy wiele ciekawych i nietypowych okazji do pokazania się.
 
Tryb Sandbox umożliwi nam skorzystanie ze wszystkiego co znajduje się w ramach rozgrywki, przy okazji mogąc się cieszyć nieskrępowaną zabawą łączącą symulację, RPG-a oraz elementy zarządzania, tym razem serwując je z myślą o najbardziej zaangażowanych fanach.
 
Vampire The Masquerade - Coteries of New York z masą nowych informacji
 
- Crossroads Inn to nasz najważniejszy tytuł w 2019 roku. W Klabaterze jesteśmy fanami zarówno symulatorów jak i gier RPG. Jako fani zawsze chcieliśmy zagrać w grę, która umiejętnie połączy te dwa gatunki. Tak powstał pomysł na Crossroads Inn – chcieliśmy ożywić nieco skostniały rynek gier symulacyjnych, które zazwyczaj są kompletnie pozbawione sensownej historii. - powiedział Michał Gembicki, szef Klabatera. – Jestem przekonany, że nie tylko my chcielibyśmy zagrać w taką grę. Obydwa gatunki mają długą tradycję oraz wielu entuzjastów, szczególnie na rynku PC. Myślę, że grupa odbiorców, która kocha zarówno świetne gry symulacyjne jak i klasyczne gry RPG jest naprawdę duża, a w Crosssroads Inn każdy znajdzie coś dla siebie. -
 
Crossroads Inn ma się ukazać jesienią 2019 roku na komputerach osobistych (PC, Mac, Linux).
 
Karta na Steam
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama