dodano: 2019-08-21 20:00:07
PCXBOX

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, klasyka, tajemnice i łamigłówki

Autor: agusia16
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, klasyka, tajemnice i łamigłówki
0

Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, przygodówka point and click inspirowana klasykami gatunku, dzieło litewskiego studia Tag of Joy z karta na platformie Steam. 
 
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit, to wykonana w rysunkowym stylu graficznym, rozgrywająca się w rożnych państwach Europy  przygoda pełna tajemnic i zagadek. Projekt zainspirowani klasykami gatunku, jak: Broken Sword, Still Life czy Syberia, pozwala graczom poznać legendarną historię Wielkiego Księstwa Litewskiego, zmierzyć się z intrygami KGB, rozwiązać zagadki i podążać za wskazówkami, które doprowadzić mają do rozwiązania bardzo intrygującej tajemnicy. 
 
 
Gra, która stworzona została przez niezależne litewskie studio Tag of Joy, otrzymała wsparcie programu "Kreatywna Europa" - MEDIA Unii Europejskiej i Litewskiej Rady Kultury. Z Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit można zaznajomić się bliżej, poznając między innymi jej wersję demonstracyjną na trwających właśnie targach gamescom 2019 a 23 sierpnia na imprezie Adventure Treff. 
 
Crowns and Pawns opowiada historię Mildy, dziewczyny z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje informacje o ostatniej woli swojego zmarłego dziadka. Dowiaduje się się z niej, że jest spadkobierczynią i jedyną strażniczką od wieków skrywanej tajemnicy rodzinnej. I tak dziewczyna zostaje wrzucona w wir niesamowitych i nieoczekiwanych dla niej przygód, w których podróżuje po współczesnej Europie, odkrywając tajemnice króla, który nigdy nie został koronowany. 
 
Crowns and Pawns: Kingdom of Deceit zadebiutuje w wersji na PC - Steam oraz konsolach Xbox One w 2020 roku. Tymczasem grę można dodawać do swojej listy życzeń na platformie Steam. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama