dodano: 2021-02-23 09:20:01

Cruella ze zwiastunem w pełnej polskiej wersji językowej, plakatem i zdjęciami. Aktorska wersja animacji od Disneya coraz bliżej

Cruella ze zwiastunem w pełnej polskiej wersji językowej, plakatem i zdjęciami. Aktorska wersja animacji od Disneya coraz bliżej
12°
0

Cruella ze zwiastunem w pełnej polskiej wersji językowej, plakatem i zdjęciami. Aktorska wersja animacji od Disneya coraz bliżej. Premiera w maju.

Cruella postępuje sobie coraz śmielej, pokazując swoje prawdziwe oblicze. Tym razem została przez Disney/Pixar zaprezentowana w pełnej polskiej wersji językowej, z plakatem i kilkoma zdjęciami.  Zobaczcie jak się prezentuje. 

Czytaj również: Cruella, aktorska wersja animacji zaprezentowana na filmowym zwiastunie od Disneya. Młoda Cruella De Mon nadchodzi!

Cruella, aktorska wersja animacji - o czym film?

Nowa produkcja Disney i Pixar, Cruella w wersji aktorskiej to historia początków demonicznej Cruelli De Mon, ulubienicy mody, a szczególnie futer, niecodziennych, bo czarno białych, a najlepiej - łaciatych. Historia przenosi widza w lata 70-te ubiegłego wieku, pozwalając poznać historię Estelli.

Estella jest młoda, ma styl, kocha modę i chce być zauważona. Estella to także oszustka i złodziejka mająca za przyjaciół dwóch drobnych złodziejaszków. Dziewczyna pragnie być kimś, jest buntowniczką i lubi się wyróżniać. Swoją inność pokazuje poprzez styl ubierania się. A trzeba przyznać, że do tego jak się nosi, przykłada dużą wagę. Ma też niezwykły talent. 

Pewnego razu na salonach, talent jest dostrzega baronowa von Hellman, królowa świata mody, indywidualistka i nie byle kto. Życie Estelli, wtedy już Cruelli, zaczyna się zmieniać.

Cruella - fakty o filmie, plakat i zdjęcia z produkcji

Film Cruella jak już Wam wspominaliśmy jest produkcją, która bazuje na postaci Cruelli de Vil,  z powieści Dodie Smith z 1956 oraz filmu animowanego Walta Disneya z 1961 - Sto i jeden dalmatyńczyków. Jest to komedia z gatunku filmów familijnych. 

Cruella - plakat 

Produkcja ma już swój plakat. Disney zaprezentował także kilka zdjęć z nadchodzącej produkcji, które znajdziecie w naszej galerii, poniżej. 

Cruella - obsada oraz polska wersja językowa, w formie dubbingu

Najnowsza produkcja Disney i Pixar ma do zaoferowania widzom gwiazdorską obsadę. W filmie Cruella w roli tytułowej demonicznej kobiety, tytułowej Cruelli De Mon wystąpiła Emma Stone. Aktorka znana jest między innymi z roli w nagrodzonym Oskarami La La Land. Zagrała też w filmie Służące czy Niesamowitym Spider-man. W roli baronowej von Hellman Emma Thompson, aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról, w tym w filmach:  Piękne istoty, Ratując pana Banksa, Rozważna i Romantyczna czy z serii o Harrym Potterze.

Czytaj również: Raya i ostatni smok, kolejna animacja Disneya zaprezentowana na nowym, polskim zwiastunie. Data premiery przesunięta na kwiecień

Oprócz tego w filmie występują: Paul Walter Hauser (Czarne bractwo. BlacKkKlansman, Late Night, Richard Jewell), Joel Fry (Pokochaj, poślub, powtórz, Yesterday, Requiem), Emily Beecham (Zawód gangster, 28 tygodni później, Kwiat szczęścia) oraz Mark Strong (Sherlock Holmes, W sieci kłamstw, 1917, Zanim zasnę).

Film Cruella to także pełna polska wersja językowa, w formie dubbingu, co nie jest niczym dziwnym w filmach wytwórni Disney i Pixar. 

Reżyserem najnowszej produkcji tychże studiów jest Craig Gillespie mający na swoim koncie filmy: Postrach Nocy, Czas próby czy Miłość Larsa. Scenarzyści to: Jez Butterworth, Steve Zissis, Aline Brosh McKenna, Dana Fox, Tony McNamara, Kelly Marcel.

Ciekawostką jest że producentką filmu jest Glenn Close, aktorka, która grała w pierwszej aktorskiej wersji animacji, filmie 101 Dalmatyńczyków, wcielając się w postać samej Cruelli. 

Premiera filmu została ustalona na 28 maja 2021 roku. 


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama