dodano: 2019-03-13 19:40:02
PC

Cryofall od AtomicTorch zostanie wydane przez Daedalic Entertainment

Autor: AnoX
Cryofall od AtomicTorch zostanie wydane przez Daedalic Entertainment
13°
0

Cryofall, czyli ciekawa hybryda RPG-a wieloosobowego od AtomicTorch zostanie wydane przez Daedalic Entertainment. Czego się możemy spodziewać po tym tytule?
 
Produkcje survival w ostatnim czasie cieszyły się sporym uznaniem, przy czym studio AtomicTorch zdecydowało się postawić na połączenie przetrwania, RPG oraz wieloosobowej rywalizacji i współpracy. 
 
W ramach tego tytułu możemy się przenieść do świata science-fiction, gdzie czeka na nas wiele niespodzianek oraz zagrożeń, z którymi samodzielnie sobie nie poradzimy (a może jednak?). W związku z czym zbieramy się z innymi osobami i rozpoczynamy współpracę, dzięki której będziemy mogli się poczuć bezpieczni, przy okazji poznając lepiej świat przedstawiony oraz starając się zdominować ewentualne wrogie frakcje.
 

Komputery - zobacz ceny

 
Zgodnie z planami możemy się spodziewać zabawy do nawet 200 graczy jednocześnie, co z pewnością przełoży się na wiele, wiele niespodzianek, wyjątkowych na tle licznych innych rozgrywek i podejść.
 
Pragnęliśmy stworzyć grę, w której gracz nie rywalizuje jedynie o rzeczy trywialne, jak zasoby. CryoFall oferuje coś więcej: skomplikowane funkcje, fokus na ekonomię, rolnictwo, eksplorację świata, frapujące środowisko i wiele więcej. Gracze mają niemal wolną rękę, jeśli chodzi o interakcje między sobą. Zasadniczo w CryoFall nie chodzi o walkę, a o zbudowanie całkiem nowego świata mówi Valentin Gukov, projektant gry. 
 
Od samego początku byliśmy pod wrażeniem CryoFalldodaje Jonas Hüseges, producent w Daedalic.Balans między współpracą, a konkurencją z innymi ocalałymi, w toku odkrywania tajemniczego świata gry, tworzy wyjątkową propozycję rozgrywki, którą gracze pokochają. -
 
Cryofall pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam Early Access 3 kwietnia 2019 roku.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama