dodano: 2020-04-06 18:00:02
PC

Cthulhu: Book od Ancients, przygodowy horror w klimacie Cthulhu

Autor: agusia16
Cthulhu: Book od Ancients, przygodowy horror w klimacie Cthulhu
12°
0

Cthulhu: Book od Ancients, przygodowy horror z elementami RPG i symulacji, gra stworzona przez studio SimFabric w detektywistycznym stylu wkrótce na Steam. 
 
Cthulhu: Books of Ancients to kolejna gra przygodowa, która odwołuje się do znanej mitologii Cthulhu, znanej z powieści Lovecrafta. Mieliśmy już mroczne Conarium i rysunkową, klasyczną przygodówkę Gibbous – A Cthulhu Adventure. Tajemnica pradawnych powraca, dokładając graczom także detektywistyczną nutę, elementy RPG i symulacji. Wszystko to znajdziemy w stworzonej przez studio SimFabric, tytułu, który już niebawem zadebiutuje na Steam.  
 
Gibbous - A Cthulhu Adventure - poradnik, solucja
 
Historia, w grze przeznaczonej dla dorosłych graczy, nie stroniącej od tematów związanych z brutalnością i przemocą, pozwoli zmierzyć się ze starożytnymi rytuałami, pozwoli przywoływać i odwoływać demony. Gracz pozna także bliżej Necronomicon i księgi Starożytnych.
 
A wcielimy się w niej w prywatnego detektywa. Pewnego dnia zostanie mu przydzielone zadanie odnalezienie szóstki dzieci, które zaginęły w nieznanych, przedziwnych okolicznościach. Wskazówkę do ich odnalezienie może znaleźć w bibliotece Uniwersytetu w Miskatonic. Sugeruje to liścik, który detektyw znajduje pod drzwiami swojego biura. 
 
Podróż do owej biblioteki będzie początkiem zagadkowej opowieści, początkiem drogi do przedziwnego świata ponad czasem, świata między snem, a jawą, między koszmarem, a rzeczywistością. 
 
Premiera Cthulhu: Book od Ancients na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC ma nastąpić niebawem w polskiej wersji językowej w formie napisów. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama