dodano: 2022-01-14 17:20:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Curse of the Sea Rats, przygodowa gra platformowa w animowanym disneyowskim metrodvania stylu

Curse of the Sea Rats, przygodowa gra platformowa w animowanym disneyowskim metrodvania stylu
12°
0

Curse of the Sea Rats, przygodowa gra platformowa w animowanym disneyowskim metrodvania stylu, stworzona przez Petoons Studio, zadebiutuje w tym roku.

Na ten rok przewidziana jest premiery pełnej akcji przygodowej gry platformowej w niezwykle urokliwym stylu, z animacjami inspirowanymi projektami Disneya. Gra nosi tytuł Curse of the Sea Rats i została pokazana na filmowym zwiastunie. 

Zapoznaj się także z: NeocoreGames ogłosiło przesuniętą datę premiery King Arthur: Knight's Tale

Na growy rynek zmierza w tym roku kolejna gra, która została stworzona w ręcznie rysowanym stylu graficznym, inspirowana twórczością Disneya i Dona Blutha, która stworzona jest tak, by przypominała złotą erę gier platformowych w stylu 2D. Ta jednak gra łączy wspomniany styl graficzny z 3D, wzbogaconymi o światło i cień. 

Gra nosi tytuł Curse of the Sea Rats i skupia się na epickiej przygodzie czterech więźniów Imperium Brytyjskiego, którzy zostali dotknięci piracką klątwa i zamienieni przez wiedźmę z szczyry. Teraz będą starali się odzyskać swoje ludzkie ciała. Nie będzie to jednak wcale proste zadanie, bo przyjdzie im zmierzyć się z niebezpiecznymi bossami, stanąć do walk na niezwykle rozległych wybrzeżach Irlandii w otwartym świecie. Wszystko by złapać wiedźmę i przerwać klątwę. 

Przeczytaj również: GRIME, gra akcji w stylu metroidvania, z trudną rozgrywką w surrealistycznym, mrocznym świecie. Zaprezentowana na nowym zwiastunie

Gra oferuje nieliniową rozgrywkę dla pojedynczego, ale także dla trójki graczy. Do wyboru mamy cztery grywalne postacie - Douglasa, Buffalo, Akane i Bussa. Każda postać jest inna, ma swój styl walki i umiejętności. Jednocześnie będzie je ulepszać podczas postępów rozgrywki. Dzieje się to za pomocą odblokowywania magii. Rozgrywka przewidziana jest na aż 12 godzin.

Premiera gry przewidziana jest na rok 2022, na komputery osobiste PC, PlayStation 4, Pro, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama