dodano: 2020-05-22 07:20:01

Cyber Ops od Octeto Studios i Games Operators jest już oficjalnie dostępne na Steam, tak samo jak Prologue!

Autor: AnoX
Cyber Ops od Octeto Studios i Games Operators jest już oficjalnie dostępne na Steam, tak samo jak Prologue!
18°
0

Cyber Ops to zupełnie nowy projekt w wydawniczym portfolio Games Operators, które wraz z Octeto Studios zabiera nas w przyszłość pełną niespodzianek.
 
Czilijskie studio wraz z rodzimym producentem oraz wydawcą wczoraj wypuściły wspólny projekt strategiczno-szpiegowski, w którym w ramach adaptacji serialu będziemy mogli poznać fascynujący świat przyszłości.
 
Sequel Nikity umożliwia nam wcielenie się w geniusza informatycznego w postaci Seymoura Birkhoffa, który w stylu słynnego agenta 007 będzie starał się powstrzymać zagrożenie kierujące się ku naszym agentom. 
 
Już teraz Cyvilization VI za darmo na Epic Games Store. Za tydzień kolejna, tajemnicza gra
 
Birkhoff działa bezpośrednio na froncie, choć bardzo często jego działania operują w sieci oraz w różnorakich systemach, często starając się dogłębnie poznać sytuację, pozyskać informacje, prześledzić cele oraz zrealizować określony cel.
 
Pełna wersja przez tydzień (do 28 maja 2020 roku) dostępna jest w cenie 45,89 złotych, natomiast po tym okresie będziemy musieli zapłacić 53,99 złotych.
 
Twórcy oraz wydawca zapraszają graczy do zapoznania się z grą chociażby w formie Prologu, dzięki któremu będzie się można pobawić w dedykowany fragment zabawy bez żadnych opłat. 
 
Cyber Ops ukazało się 21 maja 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 
Prolog na Steam
 
Games Operators S.A. jest obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Cyber Ops,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama