dodano: 2021-01-20 20:00:01
PC

Cyberpunkowa przygodówka ENCODYA z nowym zwiastunem filmowym. Dystopijny Noe-Berlin oczami twórców w prezentacji wideo

Gra: ENCODYA
Cyberpunkowa przygodówka ENCODYA z nowym zwiastunem filmowym. Dystopijny Noe-Berlin oczami twórców w prezentacji wideo
11°
0

Cyberpunkowa przygodówka ENCODYA Chaosmonger Studio z nowym zwiastunem filmowym. Dystopijny Noe-Berlin oczami twórców w ciekawej prezentacji wideo. 

Nicola Piovsan, twórca cyberpunkowej, dystopijnej przygodówki point and click w nowym filmowym wideo dzieli się szczegółami dotyczącymi robotycznej przyszłości Neo-Berlina.

Przeczytaj również: Przygodowa i klasyczna ENCODYA - wrażenia z wersji demonstracyjnej

Wydawca Assemble Enterteinment oraz deweloper Chaosmonger Studio, przedstawiają kolejny zwiastun filmowy, wideo prezentuje kulisy produkcji nadchodzącej przygodówki point’n’click ENCODYA. Opowiada o niej główny deweloper gry, Encodya, Nicola Piovesan. Tym razem twórca skupia się na historii Neo-Berlina, miejsca, w którym żyją bohaterowie tejże przygodówki, osierocona dziewięciolatka o imieniu Tina oraz jej opiekun i towarzysz, robot o imieniu SAM-53. Oboje starają się przywrócić dawną jasność i szczęście w mieście, które jest cyberpunkowym piekłem świata roku 2062. 

Nicola Piovesan pokazuje zaplecze produkcji, przybliża szczegóły związane z życiem w Neo-Berlinie, pokazując wiarygodną wizję fikcyjnego świata. Tłumaczy, jak każdy element Encodyii  jest istotny od graczy i dla graczy, przechodząc od wymyślonych reklam na billboardach po rozmowy poboczne postaci niezależnych na ulicy. Twórca przekazuje krok po kroku proces powstawania gry, robiąc to z punktu widzenia dewelopera. Pozwala to na osiągnięcie wiarygodności świata przedstawionego poprzez wyrazistą narrację i mnogość szczegółów.

ENCODYA to  4 tys. linii dialogowych, losowe zagadki, 34 unikalne postaci w dystopijnym świecie Neo-Berlina, oryginalne ścieżka dźwiękowa oraz profesjonalne nagranie dialogowe, pełny angielski dubbing.

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux na Steam i GOG.com 26 stycznia 2021 roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80