dodano: 2020-03-24 07:00:01

Czemu remake Final Fantasy VII jest podzielony na odcinki? Odpowiedź

Autor: AnoX
Czemu remake Final Fantasy VII  jest podzielony na odcinki? Odpowiedź
23°
0

W końcu doczekaliśmy się w miarę dokładnej odpowiedzi na nurtujące wielu pytanie - Czemu ta gra jest dostępna w modelu z odcinkami? Odpowiedź może zaskoczyć.
 
Yoshinori Kitase ujawnił dlaczego ostatecznie zdecydowano się podzielić "Siódemkę", co nie występowało w pierwotnej odsłonie sprzed wielu, wielu lat. Jak się okazuje czynnikiem była technologia.
 
Jak się okazuje współczesna grafika oraz rozgrywka są tak rozbudowane, że zwyczajnie podzespoły mogłyby nie zapewniać graczom dobrej jakości i przejrzystości.
 
Podział projektu ma lepiej pasować do obecnyhc standardów, przy okazji dostarczając nam całość w wyśmienitej graficnej, zawierającej wyjątkowy klimat.
 
Niebieskie światło - Czym jest? Co jest źródłem? Jak wpływa na nas?
 
Zawartość została zmieniona w postaci poprawienia, działającego w sensie mechanicznym spodziewać się możemy do wyboru prawdziwą rewolucję lub domyślne atrakcje. 
 
Zagwarantowanie olśniewającej grafiki sprawiło, że waga plików okazała się bardzo duża, jednakze jeżeli wszystko zostanie zrealizowane poprawnie to spodziewać się możemy prawdziwego hitu.
 
Gra ma doczekać się za jakiś czas zapowiedzi kolejnego epizodu, który powinien rzucić nam światło na kolejne przygody.
 
Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama