dodano: 2020-05-21 19:00:02

Czerwcowe zapowiedzi programowe od AMC. Środy na krawędzi strachu i kilka znanych thrillerów

Czerwcowe zapowiedzi programowe od AMC. Środy na krawędzi strachu i kilka znanych thrillerów
12°
0

Kanał AMC rusza w czerwcowymi zapowiedziami programowymi. W czerwcowe środy zobaczymy kilka filmowych thrillerów w cyklu: "Środy na krawędzi strachu".
 
Czerwiec na kanale AMC zapowiada środowe emocje, filmy trzymające w napięciu, znane klasyki z dreszczykiem. W każdą środę czerwca, w cyklu Środy na krawędzi strachu wiele znanych thrillerów.
 
Zaginione dziewczyny od Netflix, prawdziwa historia na zwiastunie
 
Seanse z dreszczykiem zaczynamy już 3 czerwca o godzinie 22:00, kiedy to na kanale zadebiutuje Gra (The Game) w reżyserii Davida Finchera, z  laureatem Oskara Michaelem Douglasem i Seanem Penn'em w rolach głównych. 
 
Michael Douglas wciela się tu w rolę mężczyzny, który na urodziny dostaje niecodzienny prezent, ma wziąć udział w grze na żywo, zabawie, która żywo dotyczy jego życia. Wkrótce gra wymyka się z pod kontroli, zagrażając jemu i jego najbliższym. Czy ucieczka jest w ogóle możliwa?
 
 Gra_ 
 
Tego samego dnia, o godzinie 00:30 AMC wyemituje Nagi instynkt (Basic Instinct), w reżyserii Paula Verhoevena. W obsadzie: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza, Jeanne Tripplehorn.
 
W filmie poznajemy dochodzenie Nicka Currana, detektywa z San Francisco, który prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa pewnej byłej 
gwiazdy rocka. Jego dowodami są zakrwawiony szpikulec do lodu, biały jedwabny szalik przywiązany do łóżka. Wszystko wskazuje na niezwykle romantyczny, ale i krwawy wieczór. Wkrótce Nick, zagłębiając się w sprawę, wplątuje się w romans z trzema intrygującymi kobietami, z których każda miała motyw, by zabić. Catherine Tramell to prowadzącą hedonistyczny tryb życia pisarka, której powieść bardzo przypomina to co dzieje się w rzeczywistości, Roxy to kobieta prowokująca ekstrawaganckim zachowaniem, natomiast dr Beth Garner jest policyjną psycholożką, pracującą z Nickiem.
 
 Nagi_Instynkt_ 
 
10 czerwca o godzinie 22:00 na AMC Hannibal, Ridley'a Scotta, z Anthony'm Hopkinsem, Julianne Moore, Gary Oldmanem, Ray'em Liotta
 
Akcja filmu rozgrywa się siedem lat po spotkaniu agentki FBI, Clarice Starling, i doktora Hannibala Lectera w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Lecter ucieka z więzienia, mieszka w  Europie i korzysta z wolności, starając się zapomnieć o przeszłości. Niestety jego ostatnia, szósta ofiara, Mason Verger, mimo tego, że jest  ohydnie oszpecony i niesprawny, nadal żyje i teraz szuka zemsty. W tym celu wykorzystuje jako przynętę Clarice Starling.
 
 hannibal 
 
Tego samego dnia, o godzinie 00:35 widzowie kanału AMC zobaczą kolejną część filmowego thrillera, Czerwony Smok (Red Dragon)w reżyserii Bretta Ratnera. W obsadzie: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel
 
Miastem wstrząsa seria bardzo brutalnych, okrutnych morderstw. W sprawę zostaje zaangażowany były agent FBI Will Graham, który niechętnie zgadza się wrócić z emerytury. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jedyną możliwością schwytania mordercy, znanego jako „Zębowa Wróżka”, jest wejście w jego umysł. Postanawia zatem przyjrzeć się i bliżej poznać podobnego psychopatę i mordercą, Hannibala Lectera.
 
czerwony_smok  
 
17 czerwca o godzinie 22:00 zobaczymy Miami Vice w reżyserii Michaela Manna. W obsadzie: Colin Farrell, Jamie Foxx, Li Gong, Naomie Harris.
 
Jest to historia dwójki tajniaków, Crocketta i Tubbsa, którzy przekraczają wszelakie granice, zapominając po czyjej stronie prawa się znajdują. Bez prawa, bez ładu i bez zasad, nie różnią się prawie niczym od przestępców, których ścigają. 
 
 Miami_Vice 
 
Tego samego dnia, o godzinie 00:35 na kanale AMC Buty Nieboszczyka (Dead Man’s Shoes), film w reżyserii Shane'a Meadowsa. W rolach głównych: Paddy Considine, Gary Stretch, Toby Kebbell.
 
W filmie poznajemy historię dwójki braci, silnego i sprawiedliwego Richarda, który przez całe życie chronił swego słabszego, prostodusznego
i łatwowiernego młodszego brata, Anthony’ego. Kiedy Richard zaciągną się do wojska, Anthony trafia pod opiekę Sonny’ego, okrutnego lokalnego dilera narkotyków. Chłopak staje się zabawką w jego rękach. Siedem lat później Richard wraca, by dokonać zemsty.
 
 Buty_Nieboszczyka 
 
24 czerwca o godzinie 22:00 na AMC thriller Po drugiej stronie korytarza (Across the Hall) w reżyserii Alexa Merkina. W obsadzie: Mike Vogel, Danny Pino, Brittany Murphy, Brad Greenquist.
 
Tym razem poznamy historię Juliana, którego spokojny wieczór przerywa telefon od rozgorączkowanego przyjaciela, Terry'ego, który śledzi swoją niewierną narzeczoną, June. Robiąc to trafia do obskurnego hotelu po drugiej stronie miasta. Teraz siedzi w pokoju naprzeciwko z rewolwerem w dłoni i butelką Whisky w drugiej. Julian musi zrobić wszystko, by powstrzymać swojego przyjaciela i zapobiec tragedii.
 
 Po_drugiej_stronie_korytarza 
 
Tego samego dnia, o godzinie 23:35 Diabolique, w reżyserii Jeremiaha Chechika z Sharon Stone, Isabelle Adjani i Chazz Palminteri.
 
Dwie kobiety mają jeden plan, otruć mężczyznę, drania, który traktuje je jak śmieci. Zamierzają pozbyć się ciała wrzucając je do basenu, pozorując wypadek. Tymczasem następnego dnia, po morderczym czynie okazuje się, że w opróżnionym basenie brakuje ciała. 
 
Diabolic  
 
ŚRODY NA KRAWĘDZI STRACHU
 
• GRA 03.06.2020 22:00
• NAGI INSTYNKT 03.06.2020 00:30
• HANNIBAL 10.06.2020 22:00
• CZERWONY SMOK 10.06.2020 00:35
• MIAMI VICE 17.06.2020 22:00
• BUTY NIEBOSZCZYKA 17.06.2020 00:35
• PO DRUGIEJ STRONIE KORYTARZA 24.06.2020 22:00
• DIABOLIQUE 24.06.2020 23:55
 
Na seanse pełne emocji kanał AMC zaprasza od 3 czerwca w każdą środę od 22:00.
 
Strona AMC
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama