dodano: 2020-01-31 20:00:02
PC

Czwarty epizod survival horroru Song of Horror jest już dostępny

Autor: agusia16
Czwarty epizod survival horroru Song of Horror jest już dostępny
18°
0

Czwarty i już przedostatni epizod gry grozy z gatunku survival horror Protocol Games trafił wczoraj na Steam. Tym razem poznamy historię pewnego opactwa. 
 
Wczoraj na platformę Steam trafił czwarty i zarazem już przedostatni odcinek epizodycznego horroru studia Protocol Games i 🚀 Raiser Games, gry świetnie przejętej zarówno przez graczy. Tym razem w walce z mroczną, ale i niezwykle inteligentną siłą The Presence zmierzymy się w pewnym opactwie. 
 
Przedostatni epizod Song of Horror ma już swoją datę premiery
 
Song of Horror to gra inspirowana klasykami gatunku zwanego survival. Każdy epizod nawiązuje do jednego z nich. W czwartym przypominamy sobie klimat gier Frictional Games i gry Amnesia: The Dark Descent
 
Jak wspomniałam przenosimy się do opactwa. Jest to opactwa Świętej Cecilii. Mieszkańcy w niezwykle zimnym listopadzie obchodzą kolejne uroczystości ku czci patronki, wielkim muzycznym koncertem. Tym razem jest jednak zupełnie inaczej. Muzyk znajduje starożytną partyturę, z bizantyjskim utworem, który kongregacja zawsze chciała słuchać. Tylko on decyduje się go zagrać. Gdy zaczyna grać muzyka ich przenika, a oni nie mogą przestać myśleć o piosence, którą chcą grać wciąż i wciąż, do której dołączają śpiewający mnisi. 

Tym razem opowieść w epizodzie czwartym jest mniej liniowa. Gracze mogą rozgrywać odcinek różnie, w zależności dokąd pójdą i jakie przedmioty wybiorą lub z kim porozmawiają. Dzięki temu odkryją co stało się z mnichami wspomnianego opactwa, podczas ich interpretacji przeklętej pieśni. Będą eksplorować grę, której rozgrywka przewidziana jest na aż 8 godzin. Poznają nowe postaci lub przywitają powracające, które pojawią się w zależności od wyborów i rozgrywki w poprzednich epizodach. Trzeba pamiętać jednak, że śmierć w grze jest ostateczna. 

Song of Horror dostępny jest w wersji na komputery osobiste PC na Steam. 
 
Song of Horror Epizod 4 na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama