dodano: 2022-11-25 08:00:01
aktualności newsy filmowe Darby and the Dead, komedia o zjawiskach nadprzyrodzonych od Hulu pokazana na filmowym zwiastunie

Darby and the Dead, komedia o zjawiskach nadprzyrodzonych od Hulu pokazana na filmowym zwiastunie

Darby and the Dead, komedia o zjawiskach nadprzyrodzonych od Hulu pokazana na filmowym zwiastunie
10°
0

Darby and the Dead, komedia o zjawiskach nadprzyrodzonych od Hulu pokazana na filmowym zwiastunie. Premiera filmu na Hulu w grudniu. Kiedy film w Polsce?

Zjawiska nadprzyrodzone pokazane w nieco bardziej zabawnej formie, w filmie młodzieżowym o nastolatce widzącej duchy prezentuje 20th Century Studios. Zwiastun Darby and the Dead zapowiada grudniową premierę filmu na Hulu. Film zadebiutuje także w naszym kraju. 

Zapoznaj się również z: Świat przygodówek #153 - Paper Cut Mansion z datą, Saint Kotar na konsolach, Strange Horticulture na Mac

O czym jest Darby and the Dead?

Fabuła Darby and the Dead, filmu będącego połączeniem komediodramatu z fantasy i elementami grozy, w postaci zjawisk nadrzyrodzonych, skupia się na nastolatce, uczennicy liceum Darby Harper. Dziewczyna jest obdarzona w wyjątkowy dar. Po bliskim kontakcie ze śmiercią, gdy była dzieckiem, otrzymała umiejętność kontaktowania się i widzenia duchów.

Z czasem stała się samotniczką stroniącą od innych rówieśników, zajmującą się po szkole własnym, dość niecodziennym biznesem. dziewczyna udziela bowiem porad duchom, które zagubiły się w świecie żywych. Sytuacja mocno się komplikuje, gdy jedna z jej szkolnych koleżanek ginie w tajemniczym wypadku podczas prostowania włosów. 

Obsada Darby and the Dead

W obsadzie filmu Darby and the Dead, w roli tytułowej nastolatki Riele Downs, którą możemy kojarzyć z filmów Historia Gabby Douglas, Czas na przyjaźń czy serialu Niebezpieczny Henryk.

W pozostałych rolach: Auli'i Cravalho, Chosen Jacobs, Asher Angel, Wayne Knight, Derek Luke, Tony Danza, Nicole Maines, Kylie Liya Page, Genneya Walton, Dean Goldblum i inni. 

Przeczytaj również: Bękart z piekła rodem, recenzja bardzo dobrze poprowadzonej, acz brutalnej serialowej opowieści Netfliksa

Reżyserem filmu jest Silas Howard, mający na swoim koncie seriale: The Affair, Dickinson, Opowieści z San Francisco. Twórcami scenariusza są Becca Greene oraz Wenonah Wilms.

Kiedy zadebiutuje Darby and the Dead?

Premiera filmu na platformie Hulu przewidziana jest na 2 grudnia. W Polsce film będzie dostępny do obejrzenia za pośrednictwem platformy Disney+. Niestety na razie nie wiemy kiedy.

Zwiastun Darby and the Dead

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):