dodano: 2020-02-27 15:50:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Darmowy weekend i wielka promocja z Tom Clancy's The Division 2

Autor: nocarz
14°
0
Darmowy weekend i wielka promocja z Tom Clancy's The Division 2
Ubisoft zaprasza na kolejny darmowy weekend z Tom Clancy's The Division 2, jednocześnie proponując graczom wyjątkowo atrakcyjny rabat.
 
Darmowe weekendy i specjalne upusty to nie pierwszyzna dla Ubisoftu. Od dzisiaj do 1 marca 2020 roku możecie zagrać bezpłatnie w The Division 2, a jeśli jeszcze nie macie swojej kopii możecie ją nabyć w super cenie. To z okazji zbliżającej się premiery najnowszego dodatku Warlords of New York, która odbędzie się już 3 marca 2020 roku. Więcej premier na marzec 2020 roku znajdziecie w tym miejscu.
  
Edycję standardową The Division 2 zakupimy już za 12,50 zł, a przy okazji można zgarnąć też przepustkę Year 1 Pass za 49,90 zł. Natomiast DLC Władcy Nowego Jorku otrzymamy płacąc 137,45 zł. To bardzo dobra oferta obok, której nie można przejść obojętnie. Na zachętę zobaczcie jeszcze krótkometrażowy film animowany przygotowany na podstawie najnowszego dodatku Władcy Nowego Jorku.
 
Jeżeli nie przekonaliście się do pierwszego The Division to tym mocniej mogę Was zaprosić do naszej recenzji Tom Clancy's The Division 2, ponieważ ja właśnie do tej grupy graczy należałem.
 
Tom Clancy's The Division 2 miało premierę 15. marca 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra na komputerach osobistych dostępna tylko jest na Uplay oraz na Epic Games Store (dotyczy to wersji cyfrowych). Produkcję na PC można sprawdzić także w ramach abonamentu Upaly+.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama