dodano: 2020-07-25 22:05:01

Poznaliśmy datę trzeciej edycji Game Music Festival! Kiedy odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie we Wrocławiu?

Autor: AnoX
Poznaliśmy datę trzeciej edycji Game Music Festival! Kiedy odbędzie się kolejne muzyczne wydarzenie we Wrocławiu?
14°
0

Pozytywne wieści przybywają z Wrocławia, potwierdzono datę Game Music Festival 2020. Kiedy odbędzie się kolejny koncert i wydarzenie muzyki z gier?
 
Tegoroczne wydarzenia niestety wciąż znacząco potrafią wpływać na nasze codzienne życie, tymczasem oficjalnie dowiedzieliśmy się, że trzecia edycja Game Music Festival doczekała się ogłoszenia daty premiery.
 
Od 16 do 17 października 2020 roku będzie można uczestniczyć w znakomitym wydarzeniu podczas, które zabrzmią utwory z takich tytułów jak Baldur’s Gate III, Divinity: Original Sin II, Transistor, Hades, Pyre czy Bastion.

Game Music Festival 2020 a sytuacja w Polsce i na świecie

Jedyny taki festiwal w Europie będzie w tym roku dostępny dla bardzo małej grupy uczestników, zatem już teraz warto podjąć decyzję o tym, czy chcemy wziąć udział w tym wydarzeniu, jednocześnie kupując bilet.

Na prestiżowej scenie Narodowego Forum Muzyki będzie można w tym roku usłyszeć wykonana ścieżek dźwiękowych gier tak znanych i lubianych zespołów deweloperskich jak Larian Studios oraz Supergiant Games.

Sukces dotychczasowy Game Music Festival...

Poprzednie edycje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, gromadząc przeszło 10 tysięcy uczestników, a przecież równolegle towarzysza także inne imprezy!

Jak będzie przebiegać tegoroczna edycja?

The Symphony of Four Worlds

Pierwszy koncert nosi tytuł The Symphony of Four Worlds i koncentruje się on na muzyce z gier wspomnianego Supergiant Games, za którą odpowiadał Darren Korben. którego elektryczny styl tym razem zaaranżuje Sound Factory Orchestra pod batutą Roberta Kurdybachy.

The Symphony of Sin

Kolejną propozycją będzie The Symphony of Sin, czyli koncert oferujący światowe i premierowe(!) wydania utworów z Bladur's Gate III, nadchodzącego hitu od Larian Studios. W tym wypadku bazą są dokonania Borislava Slavova, których wykonaniem zajmą się muzycy Narodowego Forum Muzyki.
  
Cyberpunk. Odrodzenie to wielki powrót Andrzeja Ziemiańskiego do gatunku! Premiera książki odbędzie się już w sierpniu
 
Jak mówią organizatorzy z Fundacji Game Music - Ten rok jest dla nas inny niż poprzednie z oczywistych względów. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom fanów i przygotowujemy streaming obu koncertów w wysokiej jakości. Profesjonalna transmisja będzie dostępna online za darmo. Planujemy także ściągnąć na miejsce wyjątkowych gości specjalnych, jeśli tylko regulacje prawne na to pozwolą z uwagi na pandemię. Niezależnie od tego, warsztaty i sesje meet-and-greet będą także możliwe zdalnie. Jak co roku stawiamy na najwyższą jakość artystyczną, dlatego ponownie zdecydowaliśmy się na Narodowe Forum Muzyki, które ma jedną z najlepszych pod względem akustyki sal na całym świecie. -

Data premiery Game Music Festival 2020

Trzecia edycja Game Music Festival we Wrocławiu odbędzie się w terminie 16-17 października 2020.
 
Zwiastun wydarzenia z edycji w 2019 roku. 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama