dodano: 2019-12-21 00:10:13
aktualności publicystyka Data E3 2020 - Kiedy odbędzie się największe święto graczy tym razem?

Data E3 2020 - Kiedy odbędzie się największe święto graczy tym razem?

Data E3 2020 - Kiedy odbędzie się największe święto graczy tym razem?
76°
0

Targi E3 2020 zbliżają się wielkimi krokami, tymczasem poznaliśmy oficjalnie datę startu, dzięki czemu wiemy kiedy poznamy kolejne growe hity.
 
Największe wciąż wydarzenie w branży gier doczekało się ogłoszenia daty premiery, dzięki czemu wiemy kiedy odbędzie się zasadnicza część imprezy. Nas z tej strony świata interesuje bardziej data konferencji, choć i tych powoli możemy się domyślać.
 
Wydarzenie rozpocznie się już 9 czerwca 2020 roku i potrwa do 11, a co za tym idzie będzie się można w dość krótkim czasie z dużą paczką gier, z których spora część powinna być dostępna na PlayStation 5 i Xbox.
 
Domniemywać możemy, że w związku z tym konferencje związane z tym wydarzeniem odbywać się będą od soboty 6 do poniedziałku 8 czerwca, co może niektórym osobom być nie na rękę ze względu na konieczność wczesnej porannej pobudki.
 
 
[Komentarz redaktora] W tym roku szczególnie mocno warto będzie śledzić na bieżąco wydarzenie, ponieważ liczyć możemy na liczne zapowiedzi i ujawnienia gier, które powinny trafić na start lub początek nowej generacji. Niemniej zapomnieć nie możemy także o tym, że być może... ogłoszone zostaną konwersje specjalnie dostosowane pod nowy sprzęt, co niestety może przywieść nam sporo nudy....
 
Targi E3 2020 mają zadebiutować w terminie od 9 do 11 czerwca 2020 roku w Los Angeles.
 
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: fot. materiały oficjalne wydarzenia

Komentarze (0):