zamknij

dodano: 2019-03-20 17:45:02

Data EA Play 2019 - Kiedy odbędzie się konferencja, a kiedy reszta?

Autor: AnoX
Data EA Play 2019 - Kiedy odbędzie się konferencja, a kiedy reszta?
15°
1

Znamy datę EA Play 2019, a także ogólny plan dotyczący tego jak będzie to wydarzenie prezentować się w tym roku. Co nas czeka i jakie są zmiany?
 
Czwarta edycja wydarzenia Electronic Arts oficjalnie wystartuje już za trochę ponad miesiąc, tymczasem wydawca podzielił się garścią informacji dotyczących najnowszej edycji, która ma wnieść trochę świeżości. 
 
Rozpocznijmy od kwestii najważniejszej dla wielu z nas. Otóż jak się okazuje tym razem nie doczekamy się klasycznej konferencji, która zostanie zastąpiona poprzez "szereg transmisji na żywo" podczas pierwszego wydarzenia. Te będą prezentowane podczas dwóch dni, prezentując najważniejsze informacje oraz wydarzenia. 

Gry - porównaj na Ceneo

 
W sobotę i niedzielę (odpowiednio 8 i 9 czerwca) goście, którzy pojawią się fizycznie na FanFest EA PLAY będą mieli okazję do zapoznania się z grami bezpośrednio na miejscu. 
 
Jeżeli nie będzie się mogli, tak jak wielu innych graczy, pojawić na miejscu to koniecznie zajrzyjcie na stronie wydawcy, gdzie wszystkie materiały i ogłoszenia będą zgromadzone w jednym miejscu. 
 
EA Play 2019 odbędzie się w terminie 7-9 czerwca 2019 roku. "Szereg transmisji" z ogłoszeniami będzie prezentowany 7 czerwca.

Komentarze (1):
avatar AnoX
dodano: 2019-03-20 20:09:56

TOM3K W pełni się zgadzam, szczególnie że w tym wypadku ewentualne ogłoszenia mają być jeszcze dodatkowo rozciągnięte na 2 dni. Prawdę powiedziawszy w tej chwili spodziewam się mocnego rozpłynięcia się ogłoszeń. W końcu kto będzie miał tyle czasu, nawet w weekend, aby móc w gruncie rzeczy prześledzić te wszystkie transmisje.

Reklama
Reklama