dodano: 2020-02-13 23:00:02

Data premiery inbento i aktualizacja do Jet Kave Adventure

Autor: AnoX
Data premiery inbento i aktualizacja do Jet Kave Adventure
22°
0

7LEVELS nie próżnuje i już teraz wypuściło nową aktualizację do Jet Kave Adventure oraz za miesiąc wyda na Nintendo Switch grę inbento.
 
Krakowska spółka intensywnie pracuje nad kolejnymi projektami, dzięki którym będziemy mogli powrócić z chęcią obecnie do Jet Kave Adventure, które doczekało się nowej aktualizacji. 
 
Tytuł wzbogacił się o tryb Arcade, dzięki któremu gracze będą się mogli pobawić się ograniczoną ilością żyć, choć dotarcie do punktu zapisu nie odświeża ich. W związku z czym musimy popisać się jeszcze mocniej swoimi umiejętnościami.
 
Ponadto do rozgrywki trafiły Rankingi Online, które prezentować będę wyniki graczy w trzech głównych typach wyzwań - “Time”, “Collectible” oraz “No Damage”.
 
Rozgrywka wzbogaciła się także o kolejną nowość w postaci Osiągnięć, które rozłożone były na kilka kategorii. Od dość klasycznych po tajemnicze czy nietypowe do zdobycia.
 
Jet Kave Adventure jest dostępne na Nintendo Switch. Gra dostępna jest obecnie ze zniżką wynoszącą 30%.
 
 
 
Ponadto firma już 12 marca 2020 roku wypuści w ramach swojego skrzydła wydawniczego na Nintendo Switch, grę inbento. Produkcja umożliwi nam zapoznanie się z logiczną propozycją o rodzinie kotów w kuchni w stylu japońskim.
 
7LEVELS odpowiedzialne było i jest za portowaniem, wydaniem, dystrybucją oraz promocją gry właśnie na urządzeniu Wielkiego N. Wcześniej gra dostępna była na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.
 
- Liczymy, że Inbento osiągnie świetne wyniki. Ma niepowtarzalny klimat, interesujące zagadki oraz koty, czyli wszystko to, co uwielbiają gracze. – tłumaczy Krzysztof Król, wiceprezes krakowskiej spółki.
 
inbento ukaże się 12 marca 2020 roku na Nintendo Switch. Tytuł będzie można zakupić za 4,99 euro/dolarów.
 
 
7LEVELS S.A. to jedna z wielu polskich firm produkujących gry na NewConnect.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama