dodano: 2019-05-25 18:10:02
PC

Dead Wolf, rodzimy przygodowy thriller psychologiczny o końcu świata

Autor: agusia16
Dead Wolf, rodzimy przygodowy thriller psychologiczny o końcu świata
14°
0

Dead Wolf, przygodowy thriller psychologiczny, rodzimego studia ADM level zabierze graczy w mroczną podróż, w świat strachu, wizji końca świata, ale i woli przetrwania. 
 
Wszystkim tych, którzy lubią dreszczyk emocji, nie obca im walka o przetrwanie przekazana w rozgrywce przygodowej, utrzymanej w klimacie thrillera psychologicznego, zainteresować może projekt niewielkiego studia ADM level, które pracuje nad grą zatytułowaną: Dead Wolf, projektem, który skupi się na przetrwaniu, ale i wzbudzi w graczach strach i pobudzi wolę przetrwania. A wszystko to utrzymane w ciekawie zaprezentowanej grafice, niebanalnej fabule pełnej mrocznej tajemnicy
 
W grze przenosimy się do roku 2027, gdzie w tajnym laboratorium, znany naukowiec, Dr. Bronisław Sorokin tworzy śmiercionośną broń, wirus, który doprowadza do epidemii a następnie zagłady ludzkości. Jedynie garstce ludzi udaje się przetrwać pandemonium, ale żeby żyć, muszą chronić się pod ziemią. Osobą, którą udało się przeżyć atak wirusa, jest syn Bronisława Sorokina, Mark Sorokin, który postanawia powrócić na powierzchnię Ziemi w poszukiwaniu źródła zabójczego wirusa. 
 
Gra znajduje się obecne w fazie produkcji. Dostępna będzie na platformach PC. O jej rozwoju będziemy was informować. 
 
Profil gry na Facebooku
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama