dodano: 2020-03-28 20:00:02
PC

Debiut Family Mysteries: Poisonous Promines mamy już za sobą

Autor: agusia16
Debiut Family Mysteries: Poisonous Promines mamy już za sobą
15°
0

Family Mysteries: Poisonous Promines, przygodowa gra HOPA, Brave Giant LTD i Artifex Mundi zadebiutowała na Steam na Steam i urządzeniach mobilnych. 
 
Studio Brave Giant LTD, stwórcy między innymi przygodówek HOPA Ghost Files 2: Memory of a Crime czy świątecznej Yuletide Legends: Who Framed Santa Claus, wraz z Artifex Mundi oddali w ręce graczy kolejną grę w tym samym przygodowym gatunku, grę z elementami poszukiwania przedmiotów. 
 
Yuletide Legends: Who Framed Santa Claus - recenzja
 
Swoją premierę na Steam oraz na urządzeniach mobilnych miała kolejna produkcja w sporej już kolekcji studia specjalizującego się w produkcjach przygodowych z domieszką hidden - object. Ich kolejna przygodowa gra, zatytułowana Family Mysteries: Poisonous Promises, której polski tytuł brzmi Family Mysteries: Toksyczne Związki to kolejna detektywistyczna historią, którą postara się rozwiązać dociekliwa pani detektyw. 
 
Historia rozgrywa się w mieście słońca, palm i jachtów, gdzie pewnego dnia, na pewnym jachcie zamożnej dynastii następuję wybuch, który okazuje się nie jest jedyną smutnym wydarzeniem. Wkrótce znaleziony zostanie topielec ze śladami trucizny we krwi.Zadaniem gracza jest wcielając się we wspomnianą detektyw, szukając wskazówek, przesłuchując świadków, analizując próbki i zbierając dowody, odnaleźć mordercę i rozgryźć spisek na ogromną skalę.
 
Family Mysteries: Poisonous Promines jest dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux, a także na iOS i Androida. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama