dodano: 2021-09-19 07:10:01

DeepCool CG540 i DeepCool CG560 to dwie nowe przewiewne obudowy dla graczy z najmocniejszymi PC-tami!

Autor: AnoX
DeepCool CG540 i DeepCool CG560 to dwie nowe przewiewne obudowy dla graczy z najmocniejszymi PC-tami!
18°
0

DeepCool CG540 i DeepCool CG560 to dwie nowe obudowy znanego producenta, stawiające na przewiew i dobre chłodzenie dla najmocniejszych podzespołów.

Najnowsze modele DeepCool to modele midi tower, stawiające na efektowny design, przestronność oraz dobre możliwości cyrkulacji powietrza. Konstrukcja zaplanowana i zaprojektowana została z myślą o zapewnieniu zalet potrzebnych do grania z najlepszymi podzespołami w najbardziej komfortowych warunkach.

Z frontu nie tylko znajdziemy specjalną obudowę do poboru powietrza, ale też trzy wentylatory z iluminacją LED, ukrytą za przeciwkurzowymi filtrami. Z tyłu znajduje się czwarty wentylator 140 mm, a także mieści się tam przestrzeń na dwa kolejne lub montaż chłodzenia cieczą (wewnątrz znalazły się 3 miejsca na chłodnice - przód 360, górna 280 i tył do 150 mm długości).

Zapoznaj się również z: Przedsprzedaż Sherlock Holmes Chapter One na GOG.com, wraz z dwiema grami gratis

Standardowy cooler będzie mógł mieć wysokość maksymalną 175 mm, karta graficzna do 380 mm, a wewnątrz znalazło się miejsce na 7. slotów PCI-e oraz 4. zatoki na dyski (dwie 2,5” i dwie 3,5). Obudowa obsłguje płyty główne ATX oraz wybrane E-ATX.

Po boku odnajdziemy specjalne szkoło, z pomocą którego będziemy mogli ujrzeć nasze piękne podzespoły, nie zabrakło także podświetlenia panelu I/O z dwoma potami USB 3.0, gniazdem audio combo czy przyciskiem do włączenia/wyłączenia urządzenia oraz przyciskiem do zarządzania podświetleniem wentylatorów.

DeepCool CG540 i DeepCool CG560 trafią na rynek za miesiąc w cenie 360 złotych.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje