dodano: 2021-06-04 22:50:02
PC

Demony Khorne'a będą wielkim wyzwaniem w Total War Warhammer III!

Autor: AnoX
Demony Khorne'a będą wielkim wyzwaniem w Total War Warhammer III!
19°
0

Demony Khorne'a doczekało się własnego materiału z rozgrywki Total War Warhammer III, przygotowującego graczy do walki z potworami!

Creative Assembly zdecydowało się opublikować zupełnie nowy zwiastun trzeciej odsłony podcyklu Total War Warhammer, skupiając się tym razem na Demonach Khorone'a.

Królestwo Chaosu składa się z wielu frakcji oraz miejsc, jedne z nich należy do Khorne'a, boga wojny boga krwi oraz łowcy czaszek!

Przeczytaj także: Kiedy odbędzie się Square Enix Presents 2021? Poznaliśmy datę nadchodzącego wydarzenia!

Jego legendarnym lordem jest Skarbrand Wygnaniec, niegdyś najpotężniejszy ze wszystkich demonów, jednakże pycha spowodowała, że został wyklęty oraz przepędzony. Obecnie przemierza wiele światów, gdzie sieje czysty chaos. Bez względu na frakcję w Total War Warhammerze 3 nie spotkacie potężniejszego wojownika wręcz. Dwa topory oraz Rzeźnia i Jatka spowodują, że na polu walki będzie potężnymi wrogiem do pokonania.

Kierujący Khornem będą korzystać z potężnych jednostek brzydzących się magią oraz uwielbiających korzystanie ze swoich mięśni oraz kości do zmiażdżenia oporu. Ze wsparciem umiejętności brutalnych mogą być niepowstrzymane na bliskim dystansie. Im więcej krwi się poleje, tym mocniejsi się będą stawać wraz ze swoim liderem.

Total War: WARHAMMER III zagości jeszcze w 2021 roku na komputerach osobistych.


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje