dodano: 2020-05-06 21:40:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Desperados III prezentuje potężnego Hectora Mendozę!

Autor: AnoX
Desperados III prezentuje potężnego Hectora Mendozę!
15°
0

Hectora Mendoza to jedna z tych postaci, które zapadną nam w pamięci po rozgrywce w nadchodzącym Desperados III. Czego się możemy po nim spodziewać?
 
Twórcy w trzeciej odsłonie cyklu zagwarantują graczom wiele wyjątkowych postaci, których charakter oraz umiejętności okażą się wyjątkowo atrakcyjne i satysfakcjonujące.
 
Postacie w Brawl Stars - Kim są? Co potrafią? Jak nimi grać?
 
Potężny Hector Mendoza to bohater posługujący się potężnym toporem, dzięki któremu będziemy mogli zadać wielkie obrażenia mogące być tak imponujące jak niezwykła pułapka na niedźwiedzie znaną z uroczego imienia Bianca.
 
Ponadto będziemy mogli posłużyć się wierną strzelbą zapewniającą nam możliwość wyeliminowania nawet kilku przeciwników naraz! Z takim zestawem będziemy mogli szybko wyeliminować rywali.
 
Mimimi Games przy okazji opublikował dwa pierwsze odcinki dziennika deweloperskiego, dzięki któremu będziemy mogli dowiedzieć się czegoś więcej na temat nadchodzącej strategii przywracającej cykl do chwały.
 
Desperados III ukaże się 16 czerwca 2020 roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej w formie napisów, nie zabraknie także oryginalnej, angielskiej.
 
Karta na Steam
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama