dodano: 2019-07-03 21:35:04
PCPS4PS4 PROXBOX

Desperados III wkrótce z zamkniętymi beta testami gry!

Autor: AnoX
Desperados III wkrótce z zamkniętymi beta testami gry!
16°
0

Desperados III już wkrótce będzie można sprawdzić za sprawą zamkniętych beta testów, dzięki czemu będziemy mogli się zapoznać z powrotem znanej marki.
 
Najnowsza startegia ma zaoferować nam niezapomniany klimat Dzikiego Zachodu, który ma dostarczyć nam niezapomniane wrażenia wraz z zachowaniem nowoczesnych rozwiązań znanych między innymi z Shadow Tactics: Blades of Shogun.
 
Mimimi Games tym razem stoi za większą marką, a co za tym idzie presja ze strony graczy z pewnością będzie o wiele większe. Już 9 lipca 2019 roku będziemy mogli sprawdzić co wyszło z prac twórców, którzy do niedzieli 21 lipca. 
 
Hunt: Showdown z datą premiery oraz dystrybucją fizyczną
 
W tym czasie gracze będą mogli zapoznać się z interesującą opcją, dzięki której pięćset graczy będzie mogło zapoznać się z trzymaną jeszcze w tajemnicy zawartością.
 
- To nie jest „zrób przedpremierowe zamówienie teraz, aby zagrać w grę przed kimkolwiek - ale tak naprawdę nie potrzebujemy twojej opinii, ponieważ wydanie jest w wersji beta zamkniętej tylko na dwa tygodnie", do czego ludzie mogą być przyzwyczajeni do dzisiejszych czasów. Naprawdę chcemy zaprosić społeczność do grania w tę grę, gdy jest jeszcze w budowie, i dzielić się z nami swoimi przemyśleniami i życzeniami. Chcemy mieć czas na reakcję graczy i optymalizację gry. - Stwierdził Dennis Huszak, dyrektor narracyjny w Mimimi Games.
 
Desperados III ma mieć premierę w 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 
Zapisy do zamkniętych beta testów
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama