dodano: 2021-01-05 20:00:02

Detektyw Murdoch z nowym już 10 sezon właśnie wystartował na kanale Epic Drama. Makabryczne morderstwa czekają na rozwiązanie

Detektyw Murdoch z nowym już 10 sezon właśnie wystartował na kanale Epic Drama. Makabryczne morderstwa czekają na rozwiązanie
19°
0

Detektyw Murdoch z nowym już 10 sezon właśnie wystartował na kanale Epic Drama. Makabryczne morderstwa czekają na rozwiązanie. To nie będzie łatwe śledztwo.

Wczoraj na Epic Drama ruszył kolejny, dziesiąty już sezon serialu detektywistyczno-kryminalnego o niezwykle metodycznym, inteligentnym i pomysłowym detektywie Murdochu o tytule Detektyw Murdoch.

Przeczytaj również: Żywi i Umarli serialowy thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych w grudniu na Epic Drama. Demoniczne opętania, nawiedzenia i morderstwa

Detektyw Murdoch to bardzo uznany i popularny serial w wielu krajach, produkcja, którą można oglądać na Epic Drama już w 10 sezonie, który rozpoczyna się od szeroko zakrojonych planów Murdocha, który pragnie spokojnego, szczęśliwego życia u boku żony, dr Julii Ogden. Ale ta cierpi z poczucia winy, zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychopatkę Evę Pearce. Żeby zabić poczucie winy, Julia zaprasza swoją nową przyjaciółkę  Suzanne Atherly (Samanthę Bond, Downton Abbey) oraz jej córkę, na bal debiutantek. Niestety na owym przyjęciu dochodzi do tragedii. Ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto. 

To oczywiście tylko wstęp do serialowej opowieści w kolejnym sezonie, w którym czekają na widzów nie tylko zagadki kryminalne i ciekawe metody śledztwa, ale także poczucie winy, zmory przeszłości, a nawet demony. 

Premiera 10. sezonu serialu Detektyw Murdoch od 4 stycznia 2021 roku od godziny 20.30 na kanale Epic Drama. Kolejne odcinki w dni powszednie o tej samej porze. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama